Insect s.c.

Szeroki wachlarz usług w zakresie DDD

Dezynfekcja dezynsekcja i deratyzacja
ul. Budryka 10, 97-400 Bełchatów łódzkie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
607 700 994
Adres korespondencyjny
ul. Budryka 10, 97-400 Bełchatów łódzkie
Media społecznościowe
Może cię zainteresować

Informacje

Opis działalności
Siedziba firmy Insect znajduje się w Bełchatowie, w województwie łódzkim. Na rynku działamy nieprzerwanie od 2000 roku, co przekłada się na wysoką jakość świadczonych usług.
Produkty i usługi
Specjalizujemy się w usługach DDD, tj. w deratyzacji, dezynsekcji i dezynfekcji. W branży działamy od lat. Nieustannie się rozwijamy i poszerzamy swoją wiedzę, w tym z zakresu Pest Control. Bierzemy udział w licznych konferencjach, warsztatach i seminariach. Zatrudnione u nas osoby mają stopień specjalisty i posiadają różne certyfikaty.

Ofertę kierujemy między innymi do placówek oświatowych, szpitali i samorządów. Z naszych usług korzystają muzea, biblioteki oraz stacje paliw i nie tylko. Jesteśmy pewni wysokiej jakości świadczonych usług, dlatego udzielamy gwarancji na usługę zrealizowaną w całym obiekcie.

Podczas pracy stosujemy zintegrowane, bardzo skuteczne metody walki ze szkodnikami, jak np. Pest Control, GMP czy GHP. Do naszych zadań należy między innymi montowanie siatek okiennych przeciw owadom,podłączanie i obsługa lamp owadobójczych. Podejmujemy się także zamgławiania termicznego, dezynfekcji ozonem i fumigacji eksportowej. Nasi klienci mogą liczyć również na kompleksową obsługę ferm drobiarskich.

W razie potrzeby uwalniamy ogrody i pola użytkowe od szkodników. Pomagamy pozbyć się kretów, ślimaków i różnych gryzoni. Możemy uwolnić przydomowe ogrody od myszy, karczowników czy norników. Dodatkowo zwalczamy szkodniki drewna.

Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do kontaktu. Udzielimy dokładnych informacji dotyczących prowadzonej przez nas działalności.

Zapraszamy do skorzystania z wyżej przedstawionej oferty firmy Insect.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:

Media społecznościowe

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń