Kompas Usługi Geodezyjne Geodeta Łukasz Gwadera

CIEKAWE STRONY

Geodezja
ul. Biernackiego 5, 26-300 Opoczno łódzkie
(3 opinie) napisz opinię
Kompas Usługi Geodezyjne Geodeta Łukasz Gwadera
ul. Biernackiego 5, 26-300 Opoczno łódzkie
NIP
7681652120
Telefon
Może cię zainteresować
Kompas Usługi Geodezyjne Geodeta Łukasz Gwadera

Informacje

Opis działalności firmy Kompas Usługi Geodezyjne Geodeta Łukasz Gwadera w Opoczno
Firmę Kompas prowadzimy już od 2010 roku. Jej siedziba zlokalizowana jest mieści się w Opocznie zlokalizowanym na terenie województwa łódzkiego. Właścicielem firmy jest Łukasz Gwadera. Zajmujemy się świadczeniem kompleksowych usług geodezyjnych. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.
Produkty i usługi
Działalność w ramach firmy Kompas prowadzimy już od ponad 10 lat. Nasze doświadczenie w branży geodezyjnej jest jednak o wiele bardziej bogate. Dzięki temu jesteśmy w stanie podjąć się i sprostać większości, nawet najbardziej wymagających zleceń. W wykonywaniu prac geodezyjnych niezwykle ważne jest przywiązanie do szczegółów oraz skrupulatność, a my nigdy o tym nie zapominamy. Wszystkie wykonywane przez naszą firmę zadania realizowane są zgodnie z ustalonym wraz z klientem harmonogramem.

Zajmujemy się głównie geodezyjnym wsparciem inwestycji. W skład tej usługi wchodzą czynności takie jak:

- sporządzanie modeli i map w formacie 3D,
- sporządzanie map do celów projektowych,
- pomiary realizacyjne i tyczenia obiektów budowlanych,
- przeprowadzanie pomiarów powierzchni i objętości,
- usługi z zakresu podwykonawstwa geodezyjnego.

Przygotowana przez nas oferta zawiera również obsługę klientów w zakresie spraw geodezyjno-prawnych. W Państwa imieniu zajmujemy się dopełnieniem formalności takich jak sporządzanie dokumentacji do celów prawnych, także inwestygacja stanu prawnego nieruchomości.

Dzięki umiejętności skutecznego wykorzystania zaawansowanych technicznie urządzeń i oprogramowania jesteśmy w stanie użyć pozyskanych przez nas danych przestrzennych do utworzenia geograficznych baz danych.

Gwarantujemy maksymalne, zaangażowanie w powierzone obowiązki, terminową realizację zleceń oraz uczciwość. Szczegółowych informacji na temat zakresy świadczonych usług, cennika, a także dostępnych terminów udzielamy poprzez kontakt telefoniczny.
Zapraszamy do współpracy!

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
(3 opinie) napisz opinię
K
K.K.
Polecam. BARDZIO DOBRY GEODETA.
A
Artur
Z usług firmy Kompas korzystałem już kilkukrotnie. Jestem bardzo zadowolony jakością świadczonych przez nich usług geodezyjnych. Polecam wszystkim!
B
Bartłomiej
Bardzo dobre biuro geodezyjne, które zajęło się wsparciem mojej inwestycji. Jestem niezwykle zadowolony ze współpracy. Polecam z czystym sumieniem każdemu!

Słowa kluczowe

mapy,
GISP,
GISP,