Bednarkiewicz K. Zakład usług kominiarskich

Naprawiamy kominy i wykonujemy okresowe przeglądy - frezowanie, uszczelnianie

Kominiarze
ul. Polna 112, 95-200 Pabianice łódzkie
(10 opinii) napisz opinię
Bednarkiewicz K. Zakład usług kominiarskich
ul. Polna 112, 95-200 Pabianice łódzkie
NIP
7311107577
Telefon
Bednarkiewicz K. Zakład usług kominiarskich

Informacje

Opis działalności firmy Bednarkiewicz K. Zakład usług kominiarskich w Pabianice
Zakład usług kominiarskich założyliśmy na terenie Łodzi w 2004 roku. Właścicielem firmy jest Krzysztof Bednarkiewicz. Oferujemy Państwu usługi doświadczonych kominiarzy. Zapraszamy do sprawdzenia naszej oferty.
Produkty i usługi
Zakład kominiarski, który prowadzimy już od 17 lat, współpracuje zarówno z Klientami indywidualnymi, jak i instytucjami oraz przedsiębiorstwami. W całym mieście z naszych usług na stałe korzystają banki, spółdzielnie mieszkaniowe, jednostki wojskowe, urzędy, czy administratorzy budynków.

Wykonujemy okresowe przeglądy przewodów kominowych, które określone są w polskim prawie. Inspekcje przeprowadzamy na sprzęcie używanym i rekomendowanym na terenie Unii Europejskiej. Jest to kamera endoskopowa pozwalająca dotrzeć w głąb komina oraz anemometr, urządzenie do precyzyjnych pomiarów w kratkach wentylacyjnych. Stosujemy także aparaty cyfrowe do dokumentowania stanu technicznego komina.

Do naszych usług należy także:
- uszczelniania kominów masą SKD,
- montaż wkładów kominowych,
- czyszczenie pieców węglowych,
- frezowanie kominów,
- opinie i ekspertyzy kominiarskie,
- wdrożenia kominów.

Zajmujemy się udrażnianiem i czyszczeniem przewodów kominowych, które jeśli są nieprawidłowo użytkowane, często zużywają o wiele więcej paliwa, ze względu na zmniejszenie ciągu kominowego. Frezowanie to mechaniczna metoda umożliwiająca poszerzenie przewodu komina, bez naruszania jego budowy.

Oferujemy także uszczelnianie kominów masą SKD, czyli materiałem odpornym na ścieranie oraz bardzo wysokie temperatury.

Kontakt:

664-143-549 Adrian
601193018 Krzysztof

Serdecznie zapraszamy do kontaktu - Zakład kominiarski w Łodzi.
Zasięg działania
Firma Bednarkiewicz K. Zakład usług kominiarskich z lokalizacji: Pabianice świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
łódzkie

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
(10 opinii) napisz opinię
P
Pabianice
Nigdy nie odbierają telefonów, nie szanują klienta ,nie polecam
K
Knerassowski
Przygotowali dla nas opinię kominiarską, za nim oddaliśmy budynek do użytku. Dokument jest wypełniony prawidłowo i w terminie.
M
Marcin
Mają dosyć przystępne ceny za wykonanie okresowego przeglądu. Korzystają z zaawansowanych sprzętów pomiarowych.
I
Izabela
Polecam ten zakład kominiarski. Od lat wykonują przeglądy naszego komina oraz wentylacji. Rok temu zamontowali nowy wkład kominowy. Instalacja zapewniła nam większy komfort podczas ogrzewania obiektu.
J
Jacus833
Panowie doskonale znają się na swoim fachu. Wykonali solidne uszczelnienie naszego komina. Materiał, który zastosowali dobrze radzi sobie z wysokimi temperaturami. Kolejny przegląd wykazał, że komin jest w naprawdę dobrym stanie.
O
Oskar
Zleciliśmy im przegląd i czyszczenie komina. Usunęli sadzę i sprawdzili dokładnie stan techniczny przewodu. Spalanie paliwa jest teraz o wiele bardziej wydajne.
M
Matylda
Kominiarz z tego zakładu zaoferował nam usługę frezowania. Prace wykonał w tym samym tygodniu. Poszerzył średnicę komina. Usługa wykonana prawidłowo, ponieważ komin jest teraz o wiele wydajniejszy i spala mnie węgla.
M
Marek
Nasz urząd zatrudnia firmę Pana Krzysztofa Bednarkiewicza do okresowych prac kontrolnych w naszym kominie i wentylacji. Kominiarz stosuje do inspekcji specjalne kamery i anemometry. Dzięki temu wiemy, że pomiary są wykonane szczegółowo i prawidłowo.
J
Jacek
Serdecznie polecam tych kominiarzy! Od kilku lat zajmują się okresowymi przeglądami kominów w naszym budynku bankowym. Dbają o nasze bezpieczeństwo. Stosują nowoczesne techniki pomiarowe i zawsze zdają dokładną relację z przeglądu.
J
Jacek
Polecam. Dobrzy fachowcy, mili ludzie.