Mar-Komin Usługi Kominiarskie Marcin Borowski

Usługi kominiarskie w szerokim zakresie!

Kominiarze
ul. Majowa 51 /1, 97-200 Tomaszów Mazowiecki łódzkie
(3 opinie) napisz opinię
Mar-Komin Usługi Kominiarskie Marcin Borowski
ul. Majowa 51 /1, 97-200 Tomaszów Mazowiecki łódzkie
NIP
7732227505
Telefon
Mar-Komin Usługi Kominiarskie Marcin Borowski

Informacje

Opis działalności firmy Mar-Komin Usługi Kominiarskie Marcin Borowski w Tomaszów Mazowiecki
Prowadzimy firmę o nazwie Mar-Komin, w ramach której działalności zajmujemy się świadczeniem usług kominiarskich w szerokim zakresie. Działamy nieprzerwanie od 2015 roku, a nasza siedziba znajduje się w Tomaszowie Mazowieckim, na terenie województwa łódzkiego. Właścicielem firmy jest Marcin Borowski.
Produkty i usługi
Świadczymy usługi kominiarskie na terenie województwa łódzkiego. Nasza oferta jest na tyle szeroka, że każdy Klient indywidualny oraz przedsiębiorca znajdą w niej coś dla siebie. Staramy się pełnić nasze obowiązki jak najlepiej, by dbać o Państwa zadowolenie.

Realizowane przez nas zadania, to między innymi:
- szlamowanie kominów,
- przeglądy kominowe,
- uszczelnianie kominów,
- montaż wkładów kominowych,
- szeroko pojęte usługi kominiarskie,
- konserwacja i czyszczenie przewodów kominowych,
- frezowanie kominów (czyli mechaniczne zwiększenie średnicy przewodu kominowego).

Poza tym zajmujemy się też przeglądami wentylacji, by zawsze była on sprawna i działała jak należy. Poza tym czyścimy przewody zarówno dymowe, jak i spalinowe. Wszystkie podejmowane przez nasz czynności wykonują dyplomowani mistrzowie kominiarscy.

Pracownicy firmy są stosownie wykształceni i wykwalifikowani. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem kominiarskim, który znacznie usprawnia wykonywanie zadań i umożliwia realizację nawet najbardziej wymagających zleceń. Gwarantujemy fachowe doradztwo oraz niskie ceny.

Zapraszamy do współpracy z firmą Mar-Komin w Tomaszowie Mazowieckim.
Zasięg działania
Firma Mar-Komin Usługi Kominiarskie Marcin Borowski z lokalizacji: Tomaszów Mazowiecki świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
łódzkie

Aktualności

usługi kominiarskie

17.01.2024

Czyszczenie przewodu kominowego należy wykonywać regularnie. Głównym celem jest zapobieganie powstawaniu osadów, które mogą stanowić zagrożenie pożarowe. Jeśli poszukują Państwo rzetelnej firmy, która profesjonalnie wykona tę usługę, serdecznie zapraszamy do kontaktu z firmą Mar-Komin. Nasz zespół fachowo doradzi i sprawnie przeprowadzi czyszczenie.

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
(3 opinie) napisz opinię
T
Tomasz
Nie mam im absolutnie nic do zarzucenia. Frezowanie kominów przeprowadzają w naprawdę profesjonalny sposób.
K
Katarzyna
Zdecydowanie warto skorzystać z usług tej firmy kominiarskiej. Pracują tu wyłącznie doświadczone i wykwalifikowane osoby. Polecam!
M
Miłosz
Bardzo dobry zakład kominiarski. Profesjonalnie wykonują wszystkie powierzone im zadania związane z konserwacją i czyszczeniem kominów.