Mar-Komin Usługi kominiarskie Marcin Borowski

Usługi kominiarskie w szerokim zakresie!

Kominiarze
ul. Majowa 51 /1, 97-200 Tomaszów Mazowiecki łódzkie
(3 reviews) napisz opinię
Mar-Komin Usługi kominiarskie Marcin Borowski
ul. Majowa 51 /1, 97-200 Tomaszów Mazowiecki łódzkie
Telefon
Mar-Komin Usługi kominiarskie Marcin Borowski

Informacje

Opis działalności firmy Mar-Komin Usługi kominiarskie Marcin Borowski w Tomaszów Mazowiecki
Prowadzimy firmę o nazwie Mar-Komin, w ramach której działalności zajmujemy się świadczeniem usług kominiarskich w szerokim zakresie. Działamy nieprzerwanie od 2015 roku, a nasza siedziba znajduje się w Tomaszowie Mazowieckim, na terenie województwa łódzkiego. Właścicielem firmy jest Marcin Borowski.
Produkty i usługi
Świadczymy usługi kominiarskie na terenie województwa łódzkiego. Nasza oferta jest na tyle szeroka, że każdy Klient indywidualny oraz przedsiębiorca znajdą w niej coś dla siebie. Staramy się pełnić nasze obowiązki jak najlepiej, by dbać o Państwa zadowolenie.

Realizowane przez nas zadania, to między innymi:
- szlamowanie kominów,
- przeglądy kominowe,
- uszczelnianie kominów,
- montaż wkładów kominowych,
- szeroko pojęte usługi kominiarskie,
- konserwacja i czyszczenie przewodów kominowych,
- frezowanie kominów (czyli mechaniczne zwiększenie średnicy przewodu kominowego).

Poza tym zajmujemy się też przeglądami wentylacji, by zawsze była on sprawna i działała jak należy. Poza tym czyścimy przewody zarówno dymowe, jak i spalinowe. Wszystkie podejmowane przez nasz czynności wykonują dyplomowani mistrzowie kominiarscy.

Pracownicy firmy są stosownie wykształceni i wykwalifikowani. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem kominiarskim, który znacznie usprawnia wykonywanie zadań i umożliwia realizację nawet najbardziej wymagających zleceń. Gwarantujemy fachowe doradztwo oraz niskie ceny.

Zapraszamy do współpracy z firmą Mar-Komin w Tomaszowie Mazowieckim.
Zasięg działania
Firma Mar-Komin Usługi kominiarskie Marcin Borowski z lokalizacji: Tomaszów Mazowiecki świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
bełchatowski, łódzki wschodni, Łódź, opoczyński, pabianicki, piotrkowski, radomszczański, rawski, tomaszowski, zduńskowolski

Aktualności

kominiarz

26.01.2022

Prowadzimy zakład kominiarski o nazwie Mar-Komin, który znajduje się w Tomaszowie Mazowieckim. Zajmujemy się świadczeniem usług kominiarskich w szerokim zakresie, już od 2015 roku. Gwarantujemy również fachowe doradztwo odnośnie działalności i sporą wiedzę branżową. Zależy nam głównie na Państwa zadowoleniu!Zapraszamy do nawiązania współpracy z zakładem Mar-Komin!

usługi kominiarskie

26.03.2022

Głównie zajmujemy się przeprowadzaniem konserwacji oraz czyszczeniem przewodów kominowych. Wykorzystujemy w tym celu nowoczesne narzędzia i sprzęt kominiarski, co zdecydowanie usprawnia nam realizowanie nawet najbardziej wymagających i trudnych zleceń. Zatrudniamy wykwalifikowanych mistrzów kominiarskich.Zapraszamy do skorzystania z usług firmy Mar-Komin.

przewody kominowe

23.05.2022

Możecie nam Państwo również powierzyć przeglądy kominowe, a także różnego rodzaju usługi kominiarskie. Zaliczamy do tego na przykład frezowanie, uszczelnianie oraz szlamowanie kominów. Możemy nawet zamontować nowe wkłady kominowe, wykonane z różnych materiałów.W razie pytań prosimy o kontakt z firmą Mar-Komin i zachęcamy do współpracy.

zakład kominiarski

23.07.2022

W naszym zakładzie zajmujemy się nie tylko realizowaniem zadań związanych z kominami, ale również wentylacją. Wykonujemy przeglądy takich instalacji, by mieć pewność ich pełnej sprawności oraz odpowiedniego działania. Poza tym czyścimy przewody dymowe i spalinowe.Zapraszamy do skorzystania z usług zakładu kominiarskiego Mar-Komin.

Opinie

(3 reviews) napisz opinię
T
Tomasz
Nie mam im absolutnie nic do zarzucenia. Frezowanie kominów przeprowadzają w naprawdę profesjonalny sposób.
K
Katarzyna
Zdecydowanie warto skorzystać z usług tej firmy kominiarskiej. Pracują tu wyłącznie doświadczone i wykwalifikowane osoby. Polecam!
M
Miłosz
Bardzo dobry zakład kominiarski. Profesjonalnie wykonują wszystkie powierzone im zadania związane z konserwacją i czyszczeniem kominów.