La Vita Przetwórnia owoców warzyw Alina Luniak

Produkcja przetworów owocowo-warzywnych

Przetwórstwo warzyw i owoców
98-320 Gabrielów 11 łódzkie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Strona www
Telefon
(43) 842 37 21
La Vita Przetwórnia owoców warzyw Alina Luniak

Informacje

Opis działalności
Przetwórnia owoców warzyw znajduje się w Gabrielowie, w powiecie wieluńskim, w województwie łódzkim. Zakład należący do Aliny Luniak od wielu lat produkuje wysokiej jakości przetwory, które sprzedaje m. in. sklepom i obiektom gastronomicznym. Produkty firmy są cenione za smak i konkurencyjne ceny.
Produkty i usługi
Warzywa i owoce to produkty spożywcze, które powinny znajdować się w codziennej diecie. Nie zawsze możliwy jest dostęp do świeżych warzyw i owoców, a nawet jeśli tak, to trzeba je jeszcze poddać obróbce, by uzyskać poszukiwany smak. Na szczęście można nabyć przetwory owocowo-warzywne produkowane przez firmę La Vita i cieszyć się doskonałym smakiem. Sprzedaje ona cenione za walory smakowe produkty, pakowane w szczelne słoiki. Przykładami takich artykułów spożywczych są kapusta kwaszona lwowska oraz sałatka senacka. Na klientów czekają też inne sałatki obiadowe, np. sałatka firmowa i sałatka belvedere. Na ofertę składają się również takie produkty jak:
-ogórki kwaszone królewskie
-ogórki konserwowe
-ogórki konserwowe z chili
-ogórki konserwowe z chili na kanapkę
-przecier ogórkowy

Doskonale nadaje się do przygotowywania zup, tak samo jak koncentrat barszczu czerwonego i żur polski.

W ofercie nie brakuje również dodatków, które podkreślają smak mięs i wędlin. Na klientów czekają musztarda oraz chrzan extra wieluński. Chrzan stanowi też dodatek do tartych buraczków. Dostępne są również buraki czerwone tarte na wiórki, kapusta czerwona, kapusta czerwona z jabłkiem oraz seler tarty.

Wymienione informacje to nie wszystko czego można się dowiedzieć o przetworach wytwarzanych przez firmę La Vita. Więcej przeczytają Państwo na stronie internetowej albo uzyskają dzwoniąc lub pisząc.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe

weki,
żur,