La Vita Przetwórnia owoców warzyw Alina Luniak

Produkcja przetworów owocowo-warzywnych

Przetwórstwo warzyw i owoców
98-320 Gabrielów 11 łódzkie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Strona www
Telefon
(43) 842 37 21
Adres korespondencyjny
98-320 Gabrielów 11 łódzkie

Informacje

Opis działalności
Przetwórnia owoców warzyw znajduje się w Gabrielowie, w powiecie wieluńskim, w województwie łódzkim. Zakład należący do Aliny Luniak od wielu lat produkuje wysokiej jakości przetwory, które sprzedaje m. in. sklepom i obiektom gastronomicznym. Produkty firmy są cenione za smak i konkurencyjne ceny.
Produkty i usługi
Warzywa i owoce to produkty spożywcze, które powinny znajdować się w codziennej diecie. Nie zawsze możliwy jest dostęp do świeżych warzyw i owoców, a nawet jeśli tak, to trzeba je jeszcze poddać obróbce, by uzyskać poszukiwany smak. Na szczęście można nabyć przetwory owocowo-warzywne produkowane przez firmę La Vita i cieszyć się doskonałym smakiem. Sprzedaje ona cenione za walory smakowe produkty, pakowane w szczelne słoiki. Przykładami takich artykułów spożywczych są kapusta kwaszona lwowska oraz sałatka senacka. Na klientów czekają też inne sałatki obiadowe, np. sałatka firmowa i sałatka belvedere. Na ofertę składają się również takie produkty jak:
-ogórki kwaszone królewskie
-ogórki konserwowe
-ogórki konserwowe z chili
-ogórki konserwowe z chili na kanapkę
-przecier ogórkowy

Doskonale nadaje się do przygotowywania zup, tak samo jak koncentrat barszczu czerwonego i żur polski.

W ofercie nie brakuje również dodatków, które podkreślają smak mięs i wędlin. Na klientów czekają musztarda oraz chrzan extra wieluński. Chrzan stanowi też dodatek do tartych buraczków. Dostępne są również buraki czerwone tarte na wiórki, kapusta czerwona, kapusta czerwona z jabłkiem oraz seler tarty.

Wymienione informacje to nie wszystko czego można się dowiedzieć o przetworach wytwarzanych przez firmę La Vita. Więcej przeczytają Państwo na stronie internetowej albo uzyskają dzwoniąc lub pisząc.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe

weki,
żur,