Prywatny Gabinet Lekarski- Ortopedia I Usg Maciej Górski Specjalistyczna Opieka Ortopedyczna

Specjalistyczna opieka ortopedyczna

Ortopedzi
ul. Paderewskiego 26, 98-300 Wieluń łódzkie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Prywatny Gabinet Lekarski- Ortopedia I Usg Maciej Górski Specjalistyczna Opieka Ortopedyczna
ul. Paderewskiego 26, 98-300 Wieluń łódzkie
NIP
8321305799
Telefon
Prywatny Gabinet Lekarski- Ortopedia I Usg Maciej Górski Specjalistyczna Opieka Ortopedyczna

Informacje

Opis działalności firmy Prywatny Gabinet Lekarski- Ortopedia I Usg Maciej Górski Specjalistyczna Opieka Ortopedyczna w Wieluń
Prywatny gabinet lekarski prowadzony przez Macieja Górskiego znajduje się w Łodzi. Lekarz zajmuje się profilaktyką zdrowotną w dziedzinie ortopedii. Zaprasza do przeczytania oferty.
Produkty i usługi
Głównym profilem działalności jest specjalistyczna opieka ortopedyczna. Prywatny gabinet lekarski oferuje diagnostykę i profilaktykę schorzeń oraz urazów kości szkieletu. Do podstawowych czynności wykonywanych przez lekarza należy przede wszystkim udzielanie konsultacji ortopedycznych oraz wykonywanie różnego rodzaju badań, ze szczególnym uwzględnieniem USG. Gabinet działa już od 1993 roku.

W zakres obowiązków ortopedy wchodzą między innymi:

- leczenie złamań,
- leczenie urazów narządów ruchu,
- urazy kości,
- rehabilitacja po urazach stóp,
- leczenie stawów biodrowych,
- zaopatrywanie urazów.

Traumatolog ortopeda zajmuje się także patologią w obrębie układu więzadłowo-stawowego oraz uszkodzeń naczyń, nerwów i mięśni. Pomoc udzielana jest też osobom, które borykają się z chorobami kręgosłupa, wadami postawy, zmianami przeciążeniowymi oraz różnego rodzaju wadami wrodzonymi.

W razie pytań czy wątpliwości zachęca się Państwa do kontaktu telefonicznego bądź mailowego.

Aktualności

choroby stawów biodrowych

02.02.2024

Choroby stawów biodrowych obejmują zapalenie stawu biodrowego, choroba zwyrodnieniowa stawów biodrowych, dysplazja stawu biodrowego oraz zwichnięcie stawu biodrowego. Objawy chorób stawów biodrowych powodują ból w okolicy stawu biodrowego, sztywność, trudności w poruszaniu się czy ograniczenie zakresu ruchu. W zależności od przyczyny choroby, leczenie może obejmować m.in. ćwiczenia fizyczne, leki przeciwbólowe oraz zabiegi chirurgiczne. Diagnostyką i terapią takich chorób zajmuje się ortopeda Maciej Górski.

uraz nogi

30.11.2023

Lekarz ortopeda Maciej Górski zajmuje się diagnostyką, leczeniem oraz zapobieganiem chorobom i urazom narządu ruchu. Może wykonywać operacje ortopedyczne, przepisywać leki, rehabilitować pacjentów oraz udzielać porad dotyczących profilaktyki i zdrowego stylu życia. Lekarz ortopeda zajmuje się także leczeniem wad postawy oraz schorzeń związanych ze stawami kolanowymi, biodrowymi, kręgosłupem czy dłonią.

leczenie złamań

23.08.2023

Leczenie złamań kości polega na przywróceniu prawidłowej struktury i funkcji uszkodzonej kości. W zależności od rodzaju i ciężkości złamania stosuje się różne metody leczenia. W przypadku prostych złamań, takich jak złamania zamknięte, stosuje się zwykle unieruchomienie kończyny za pomocą gipsu lub ortez. W przypadku poważniejszych złamań, takich jak złamania otwarte lub przemieszczone, konieczna może być interwencja chirurgiczna. Leczeniem złamań zajmuje się lekarz ortopeda Maciej Górski.

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
E
Ewa
Bardzo serdecznie polecam pana doktora jest wspaniałym człowiekiem .