Mars Przedsiębiorstwo Przemysłu Mięsnego Lucjan Przybyła

Skup - ubój - rozbiór - sprzedaż mięsa wieprzowego najwyższej jakości!

Producenci mięsa, wędlin i drobiu
ul. Cmentarna 3, 98-432 Łubnice łódzkie
(4 opinie) napisz opinię
Mars Przedsiębiorstwo Przemysłu Mięsnego Lucjan Przybyła
ul. Cmentarna 3, 98-432 Łubnice łódzkie
NIP
6191042661
Strona www
Telefon
Mars Przedsiębiorstwo Przemysłu Mięsnego Lucjan Przybyła

Informacje

Opis działalności firmy Mars Przedsiębiorstwo Przemysłu Mięsnego Lucjan Przybyła w Łubnice
Mars to przedsiębiorstwo przemysłu mięsnego, w którym zajmujemy się skupem, ubojem, rozbiorem i sprzedażą hurtową oraz detaliczną mięsa wieprzowego. Nasza siedziba znajduje się w Łubnicach, w woj. łódzkim. Właścicielem przedsiębiorstwa jest Lucjan Przybyła.
Produkty i usługi
Nasze przedsiębiorstwo działa od 1991 roku. Od samego początku dbamy o rozwój naszej działalności, zwiększanie produkcji i podnoszenie jakości oferowanego przez nas mięsa wieprzowego.

W tym celu prowadzimy własny skup żywca, który pozwala nam na odpowiednią selekcję oraz współpracę z zaufanymi dostawcami. Swoim kontrahentom zawsze proponujemy atrakcyjne stawki.

Zajmujemy się ubojem i rozbiorem. Odbywają się one według restrykcyjnych norm i w odpowiednich warunkach higienicznych.

Swoim klientom proponujemy między innymi:
- półtusze wieprzowe,
- tłuszcze wieprzowe,
- schab,
- żeberka,
- łopatki,
- boczek,
- golonki,
- karczek,
- szynkę,
- słoninę.

Dostępne są u nas także podgardla, pachwiny i całe nogi.

Prowadzimy również sprzedaż podrobów wieprzowych, w tym jelit do wyrobu kiełbas, żołądków, wątroby, nerek i pozostałych.

Klienci mogą u nas zakupić też kości, głowy czy skórki wieprzowe.

Oferowane przez nas mięso wieprzowe w różnej postaci dostępne jest w ilościach hurtowych jako mięso świeże oraz mrożone. Obsługujemy ponadto sprzedaż detaliczną.

Po więcej szczegółowych informacji zapraszamy na naszą stronę internetową.
Zasięg działania
Firma Mars Przedsiębiorstwo Przemysłu Mięsnego Lucjan Przybyła z lokalizacji: Łubnice świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
dolnośląskie, lubelskie, lubuskie, łódzkie, małopolskie, mazowieckie, opolskie, podkarpackie, śląskie, świętokrzyskie, wielkopolskie

Aktualności

zakład przetwórstwa mięsnego Mars

02.05.2024

Mięso wieprzowe to doskonałe źródło białka i niezbędnych witamin, takich jak B1, B6, B12 oraz minerałów, w tym żelaza, cynku i fosforu, które przyczyniają się do prawidłowego funkcjonowania naszego organizmu. Zakład przetwórstwa mięsnego Mars w Łubnicach oferuje szeroką gamę wysokiej jakości produktów wieprzowych, przygotowywanych z dbałością o każdy szczegół, co gwarantuje ich niezrównany smak i wartości odżywcze. Dzięki nowoczesnym technologiom i doświadczeniu naszych pracowników, mięso jest przetwarzane w higienicznych warunkach, co wpływa na jego długotrwałą świeżość i bezpieczeństwo spożycia. Zapraszamy do kontaktu z nami, aby dowiedzieć się więcej o naszych produktach i przekonać się na własne oczy o ich wyjątkowej jakości.

zakład przetwórstwa mięsnego Mars

26.03.2024

Zakład przetwórstwa mięsnego Mars, zlokalizowany w malowniczych Łubnicach, z dumą oferuje swoim klientom szeroki wachlarz usług związanych z żywcem wieprzowym pochodzenia krajowego. Dzięki doświadczeniu i nowoczesnym technologiom, firma gwarantuje profesjonalny skup oraz ubój zwierząt, z dbałością o ich dobrostan i zgodnie z najwyższymi standardami jakości. Ponadto, Mars proponuje sprzedaż zarówno świeżego, jak i mrożonego mięsa wieprzowego, które zachwyca swoim smakiem i aromatem, będąc doskonałym wyborem dla każdej kuchni. Zapraszamy do kontaktu, aby poznać naszą ofertę i przekonać się o wysokiej jakości naszych produktów, które z pewnością spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
(4 opinie) napisz opinię
M
J
mary jane
Dobre mięso i sprawdzona firma. Można kupować
A
Andrzej
polecam rzetelna firma pyszne wyroby
M
J
Mariusz Jasitczak
Polecam!
M
miesozerca
Mięso extra. Polecam.