PPHU Amigo Zakład Przetwórstwa Mięsnego Sławomir Znamiec

Produkujemy najlepszy smalec

Producenci mięsa, wędlin i drobiu
ul. Tysiąclecia 34, 98-433 Dzietrzkowice łódzkie
Poniedziałek 06:00 - 18:00
Wtorek 06:00 - 18:00
Środa 06:00 - 18:00
Czwartek 06:00 - 18:00
Piątek 06:00 - 18:00
Sobota Zamknięte
Niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
PPHU Amigo Zakład Przetwórstwa Mięsnego Sławomir Znamiec
ul. Tysiąclecia 34, 98-433 Dzietrzkowice łódzkie
NIP
6191003773
Telefon
Dodatkowe dane kontaktowe
627847196
http://www.mszamigo.rzetelnafirma.pl/
660753456
606276510
Może cię zainteresować
PPHU Amigo Zakład Przetwórstwa Mięsnego Sławomir Znamiec

Informacje

Opis działalności firmy PPHU Amigo Zakład Przetwórstwa Mięsnego Sławomir Znamiec w Dzietrzkowice
Zakład Przetwórstwa Mięsnego Amigo powstał w 1995 roku, a jej założycielem jest Sławomir Znamiec. Nasza siedziba znajduje się w Łubnicach w województwie łódzkim.
Produkty i usługi
Trudnimy się produkcją smalcu wieprzowego oraz wołowego. Mamy wieloletnie doświadczenie branżowe oraz cieszymy się uznaniem licznego grona Klientów. Dostarczamy Państwu wysokiej jakości smalec, który produkujemy znoszenie z tradycyjną recepturą.

Zajmujemy się skupem i przetwórstwem tłuszczy topionych zwierzęcych jadalnych, takich jak smalec wieprzowy i łój wołowy.

W sprzedaży mamy między innymi:

- smalec w kostkach,
- smalec w bloku,
- skwarki mokre,
- skwarki suche.

Polecamy również smalec domowy z papryką, czosnkiem, jabłkiem lub z cebulką. Zajmujemy się także handlem i pośrednictwem w sprzedaży elementami mięsnymi, w tym słoniną, skórką, nogami, żołądkami, uchem wieprzowym i wieloma innymi.

Proponujemy Państwu również usługi chłodnicze w zakresie przechowywania mięsa i produktów mięsnych w chłodni składowej.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Zakład Przetwórstwa Mięsnego Amigo mieści się w Łubnicach, a więcej informacji znajdą Państwo na firmowej stronie internetowej.

Aktualności

przechowywanie mięsa

24.04.2024

Przedsiębiorstwo Amigo z siedzibą w Łubnicach oferuje niezawodne rozwiązania w zakresie przechowywania, mrożenia, domrażania i przepakowywania towarów mięsnych. Nasza zaawansowana chłodnia wysokiego składowania może pomieścić znaczne ilości mięsa, zapewniając świeżość i bezpieczeństwo. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszych usług i odkrycia, w jaki sposób możemy pomóc w spełnieniu Twoich wymagań.

żołądki wieprzowe

07.01.2024

Amigo to uznana i ceniona firma z siedzibą w Łubnicach, która specjalizuje się w sprzedaży najwyższej jakości tłuszczów wieprzowych i wołowych, wieprzowych nóg, żołądków, uszu, skórek oraz skwarków wieprzowych i wołowych zarówno mokrych, jak i suchych. Jeśli potrzebujesz dodatkowych informacji na temat naszych produktów, skontaktuj się z nami niezwłocznie.

smalec

31.10.2023

Amigo to renomowana i godna zaufania firma z siedzibą w Łubnicach, która specjalizuje się w dostarczaniu swoim klientom różnorodnych tłuszczów zwierzęcych. Nasza oferta obejmuje smalec wieprzowy, dostępny w cysternie, bloku lub kostce, a także łój wołowy, który można nabyć w bloku lub w postaci ciekłej w cysternie. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego w celu złożenia zamówienia i skorzystania z naszej wyjątkowej obsługi.

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
1
1w
Polecam firmę. Współpraca z nimi układa się bardzo dobrze.