Leon Phu Piotr Leszczyński

Usługi w zakresie rachunkowości, księgowości i doradztwa podatkowego

Biura rachunkowe
ul. Łaska 107, 98-220 Zduńska Wola łódzkie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Leon Phu Piotr Leszczyński

Informacje

Opis działalności
Biuro rachunkowe Leon znajduje się w Zduńskiej Woli, w województwie łódzkim. Powstało w 1999 roku i należy do Piotra Leszczyńskiego. Oferuje prowadzenie usług księgowych dla podmiotów gospodarczych różnej wielkości.
Produkty i usługi
Biuro rachunkowe Leon to gwarancja profesjonalizmu. Księgowy świadczy usług z zapewnieniem najwyższej staranności oraz z zachowaniem pełnej poufności powierzonych informacji. Przejmuje pełną odpowiedzialność za poprawne i rzetelne prowadzenie ksiąg. Reprezentuje klientów przed urzędami ZUS, US, GUS, KRS. Posiada wieloletnie doświadczenie księgowe, które umożliwia mu prowadzenie pełnej obsługi księgowej i kadrowej. Oferuje m. in.prowadzenie księgowości spółek kapitałowych, partnerskich, cywilnych, przedsiębiorstwo, fundacji i stowarzyszeń. W ramach księgowości zajmuje się takimi usługami jak:
-prowadzenie ksiąg handlowych
-prowadzenie ksiąg przychodów i rozchodów
-prowadzenie ryczałtu ewidencjonowanego
-sporządzania sprawozdań
-sporządzanie raportów zewnętrznych
- sporządzania rocznych sprawozdań finansowych
- tworzenia polityki rachunkowości

Biuro rachunkowe Leon zajmuje się też usługami kadrowo-płacowymi, w tym sporządzaniem list płac, dokumentacji pracowniczej i ewidencji urlopów. Pracownicy są też przez księgowego zgłaszani do ZUS.

Księgowość prowadzona jest w siedzibie biura w sposób tradycyjny oraz zdalnie z wykorzystaniem najnowszych technik komunikacyjnych między klientem a biurem.

Więcej informacji dotyczących oferty przygotowanej przez biuro rachunkowe Leon znajdą Państwo na stronie internetowej. W sprawie usług księgowych można się kontaktować telefonicznie albo mailowo.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
łódzkie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń