Prodartech Joanna Mielczarek

25 lat na rynku

Izolacja termiczna
ul. Bałdyka 6, 44-240 Żory śląskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Prodartech Joanna Mielczarek

Informacje

Opis działalności
Firma Prodartech powstała w 1994 roku. Siedziba znajduje się w Żorach, w województwie śląskim.
Produkty i usługi
Przedmiotem naszej działalności są izolacje natryskowe. Wykonujemy trwałe termo i hydroizolacje za pomocą pianki poliuretanowej. Możemy pochwalić się dużym doświadczeniem w tej kwestii. Przedsiębiorstwo Prodartech działa na rynku już od dwudziestu pięciu lat. Taki staż, w połączeniu z wiedzą teoretyczną, sprawił, że świadczone przez nas usługi stoją na najwyższym poziomie.

Docieplamy:
- poddasza
- dachy
- fundamenty
- hale i magazyny

Zapewniamy kompleksową obsługę. W zakres oferty wchodzą również naprawy ocieplenia poddaszy. Na tę usługę warto się zdecydować, kiedy izolacja nie spełnia swoich funkcji, np. gdy odczuwamy niskie temperatury zimą lub wysokie latem.

Ponadto wykonujemy renowacje i uszczelnianie dachów płaskich. Korzystamy z wysokiej jakości płynnych membran dachowych. Są to membrany poliuretanowe, bitumiczne, akrylowe i polimocznikowe.

Oprócz tego w zakres świadczonych przez nas usług wchodzi wdmuchiwanie granulatów. Docieplanie celulozą to rozwiązanie, które sprawdza się w stropach, ścianach działowych czy skosach poddaszy. Nasza oferta zawiera również izolację polimocznikową, która charakteryzuje się dużą wytrzymałością. Polimocznik jest wodoszczelny i nieszkodliwy dla środowiska.

Zapraszamy do skorzystania z oferty przedsiębiorstwa Prodartech.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
małopolskie, opolskie, śląskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe