Pielęgnacja Drzew mgr Piotr Kamiński

Architektura krajobrazu
os. Sikorskiego 9 D/4, 44-244 Żory śląskie
(9 opinii) napisz opinię

Podobne firmy w okolicy

Informacje

Firma prowadzi swoją działalność w ramach branży Architektura krajobrazu. Pielęgnacja Drzew mgr Piotr Kamiński ma swoją siedzibę w miejscowości Żory w województwie śląskim.
Pracownicy Pielęgnacja Drzew mgr Piotr Kamiński udzielą Ci szczegółowych informacji na temat profilu działalności firmy, oferowanych produktów i usług. Skorzystaj z możliwości kontaktu poprzez email: dendroserwis@op.pl lub telefon: (32) 43...
Możesz osobiście odwiedzić siedzibę Pielęgnacja Drzew mgr Piotr Kamiński. Chcąc do niej dotrzeć kieruj się pod adres:os. Sikorskiego 9 D/4, 44-244 Żory.
Korzystając z nawigacji GPS możesz posłużyć się współrzędnymi geograficznymi firmy: 50.02813N, 18.69554E. [kopiuj]
Wieloletnia obecność firmy na rynku, pozwala nam na przekonanie, że jej Pracownicy zagwarantują wysoki poziom obsługi i kompetencje niezbędne do załatwienia przedsięwzięć zleconych Pielęgnacja Drzew mgr Piotr Kamiński.

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
(9 opinii) napisz opinię
M
Maksymilian
Bardzo dobrzy fachowcy. Rzeczywiście szef tej firmy Pan Piotr to prawdziwy chirurg drzew. Bardzo polecam każdemu kto szuka sztukmistrza zieleni. Zamiast wyciąć kilka drzew tak jak inni mi źle radzili to je odratował !
A
alex
nie spotkalem jeszcze tak zaanagazowanych ogrodników. Dziękuję
G
Gala
Doktorzy drzew... magia, okazuje się, że wiele można uratować....nie ma potrzeby od razu wycinać drzew. Działania z głowa ale i sercem. Dziękuję
J
jamira
100% zadowolenia. Wysokie kwalifikacje, znajomość tematu. Polecam każdemu ogrodnikowi, zwlaszcza slabo znającego się na drzewach, uzupelni informacje z pewnością.
J
jordan
Ja też jestem zadowolony z działań w ogrodzie przyszkolnym. Nasz obiekt z całą pewnoscią zyskał na wyglądzie i na wartosci. Pozdrawiam.
M
Michalina
Stary ogrod doprowadzono jesienią do porzadku, drzewa jak nowe, choć bardzo stare, na wiosnę ciag dalszy prac. Polecam kazdemu.
G
P
gmina poludnie
Rewitalizacja naszego parku przebiegla sprawnie, wiosenne prace też przekażemy p.Piotrowi.
I
Iga
Ja też polecam. Pomoc w starym ogrodzie- nieodzowna.
M
Mirosław
Pełen profesjonalizm, elastyczne podejscie do problemu. Otrzymaliśmy wsparcie na każdym poziomie i informacji i dzialania. W tej chwili nasz park wygląda jak...z bajki. Polecam.
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.