Medicina Bona Andrzej Krawczyk dr n. med.

Leczenie cukrzycy i chorób wewnętrznych

Diabetolodzy
ul. Daszyńskiego 126, 43-346 Bielsko-Biała śląskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Medicina Bona Andrzej Krawczyk dr n. med.
ul. Daszyńskiego 126, 43-346 Bielsko-Biała śląskie
NIP
9371581496
Telefon
Medicina Bona Andrzej Krawczyk dr n. med.

Informacje

Opis działalności firmy Medicina Bona Andrzej Krawczyk dr n. med. w Bielsko-Biała
Nazywam się Andrzej Krawczyk i jestem lekarzem. Specjalizuję się diabetologii oraz internie. Moja prywatna poradnia diabetologiczna Medicina Bona znajduje się w Bielsku-Białej.
Produkty i usługi
Działam w zakresie profilaktyki, diagnostyki oraz leczenia chorób wewnętrznych i zaburzeń w obrębie gospodarki węglowodanowej. Pomagam pacjentom, u których został wykryty nieprawidłowy poziom glukozy we krwi, również kobietom w ciąży. Do mojej poradni Medicina Bona zgłaszać się można w przypadku zauważenia niepokojących objawów, takich jak ciągłe uczucie głodu, permanentne zmęczenie, wahania wagi, nawracające infekcje, nadmierna senność.

Zapewniam opiekę medyczną w zakresie takich chorób i zaburzeń jak:
- cukrzyca ciążowa,
- insulinooporność,
- cukrzyca typu I,
- cukrzyca typu II,
- powikłania cukrzycowe.
Poza tym zajmuję się również chorobami kardiologicznymi. Rozpoznaję oraz leczę nadciśnienie tętnicze, zakrzepicę żylną, miażdżycę, chorobę wieńcową i niewydolność mięśnia sercowego. W przypadku wszystkich wymienionych chorób opracowuję plan leczenia oparty na metodach farmakologicznych i niefarmakologicznych, takich jak na przykład zmiana diety oraz zwiększenie aktywności fizycznej.

Więcej informacji znajduje się na mojej stronie internetowej.
Zasięg działania
Firma Medicina Bona Andrzej Krawczyk dr n. med. z lokalizacji: Bielsko-Biała świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
śląskie

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe