Kancelaria Adwokacka Adwokat Magdalena Zembala-Leńska

Adwokaci
ul. Kościuszki 11, 41-902 Bytom śląskie
(1 opinia) napisz opinię

Podobne firmy w okolicy

(4)
(5)

Informacje

Firma prowadzi swoją działalność w ramach branży Adwokaci. Kancelaria Adwokacka Adwokat Magdalena Zembala-Leńska ma swoją siedzibę w miejscowości Bytom w województwie śląskim.
Niestety nie dysponujemy szczegółowymi danymi na temat oferty firmy.
Kontaktując się z jej przedstawicielem w drodze telefonicznej 509 172... możesz uzyskać więcej informacji na temat oferowanych przez nią produktów i usług.
Adres wykonywania działalności przez Kancelaria Adwokacka Adwokat Magdalena Zembala-Leńska to ul. Kościuszki 11, 41-902 Bytom. Chcąc spotkać się osobiście, z właścicielem firmy możesz posłużyć się współrzędnymi GPS adresu jej siedziby: [kopiuj]
Wieloletnia obecność firmy na rynku, pozwala nam na przekonanie, że jej Pracownicy zagwarantują wysoki poziom obsługi i kompetencje niezbędne do załatwienia przedsięwzięć zleconych Kancelaria Adwokacka Adwokat Magdalena Zembala-Leńska.

Opinie

(1 opinia) napisz opinię
K
Klient
Polecam panią mecenas. Jest to osoba zaangażowana w prowadzone sprawy, do końca walczącą o klienta. Pełen profesjonalizm. Zadowolony klient.
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.