Gamma Bezpośredni importer odzieży używanej

Markowa odzież w atrakcyjnych cenach

Odzież używana
ul. Janasa 15, 41-500 Chorzów śląskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
693 970 258
Adres korespondencyjny
ul. Janasa 15, 41-500 Chorzów śląskie

Informacje

Opis działalności
Hurtownia odzieży używanej Gamma mieści się w Chorzowie. Działa na rynku od 2007 roku i sprowadza do Polski ubrania z Wielkiej Brytanii.
Produkty i usługi
Atrakcyjna odzież używana jest obecnie jednym z najciekawszych produktów. Chętnie kupują ją zarówno osoby interesujące się modą i poszukujące wyjątkowych ubrań, jak i klienci, którzy chcą po prostu dokonać udanych zakupów. Hurtownia odzieży używanej Gamma oferuje ubrania, które zadowolą wszystkich odbiorców.

Gamma jest bezpośrednim importerem odzieży używanej z Anglii i Irlandii. Zajmuje się tylko odzieżą sortowaną. W swoim asortymencie ma najwyższej jakości odzież. Prowadzi sprzedaż:
-odzieży damskiej
-odzieży męskiej
-odzieży dziecięcej

Najczęściej jest to odzież typu cream, z podziałem na pory roku.Dzięki regularnym dostawom klienci mogą łatwo znaleźć najładniejsze i i najbardziej poszukiwane przez siebie ubrania. Dostępna odzież pochodzi od renomowanych producentów, co gwarantuje, że będzie służyła przez długi czas.

Poza ubraniami w sprzedaży znajdują się też liczne dodatki, np, torebki i buty.

Dla wygody klientów zakupiona odzież może być dostarczona na wskazane miejsce kurierem.

Więcej informacji dotyczących hurtowni odzieży używanej Gamma i dodatkowe zdjęcia przedstawiające sprzedawane ubrania znajdą Państwo na stronie internetowej.
Marki i specjalizacje
Next, Jack&Jones, Denim, River Island, Topshop, Atmosphere, Oasis, Wallis, Pinciples, Mark and Spencer, H&M, Monsoon, Awear, George, Girl2Girl, New Look, Umbro, F&F, Cherokee, Zara.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń