Dobosz Mariusz Wielobranżowy Zakład Usługowy

Usługi dekarsko-blacharskie, montaż okien dachowych, ciesielstwo budowlane.

Dachy i usługi dekarskie
ul. Jubileuszowa 28 /11, 41-506 Chorzów śląskie
poniedziałek 08:00 - 16:00
wtorek 08:00 - 16:00
środa 08:00 - 16:00
czwartek 08:00 - 16:00
piątek 08:00 - 16:00
sobota Zamknięte
niedziela Zamknięte
(1 opinia) napisz opinię

Kontakt

Telefon
608 297 527
Adres korespondencyjny
ul. Jubileuszowa 28 /11, 41-506 Chorzów śląskie

Informacje

Opis działalności
Wielobranżowy Zakład Usługowy Mariusza Dobosza oferuje usługi dekarskie. Zajmujemy się pokryciami dachowymi, układamy dachówki ceramiczne, dachówki cementowe, blachodachówki, papy termozgrzewalne. Ponadto montujemy również okna dachowe w istniejących już dachach. Gwarantujemy solidność wykonanej usługi, profesjonalną obsługę oraz fachową pomoc. Zapraszamy do kontaktu!
Produkty i usługi
Wielobranżowy Zakład Usługowy Mariusza Dobosza istnieje na rynku polskim już od 1989 roku. Od zawsze zajmowaliśmy się pokryciami dachowymi. Realizujemy zlecenia pokryć z różnych materiałów np.:

- dachówka ceramiczna,
- dachówka cementowa,
- blachodachówka,
- papa termozgrzewalna,
- gont bitumiczny,
- blachy szlachetne,
- tytan-cynk,
- miedź.

Zajmujemy się również profesjonalnym montażem okien dachowych w istniejących już dachach. Wykonujemy także przeróbki dachów oraz nowe konstrukcje dachowe.

W ramach zapewnienia naszym Klientom najlepszej jakości usług, wykonujemy pokrycia dachowe wyłącznie z najwyższej jakości materiałów. Nasi świetnie wyspecjalizowani fachowcy, ułożą Państwu dach solidnie, fachowo oraz sprawnie. Szczycimy się krótkimi terminami realizacji!

Wieloletnie doświadczenie w świadczeniu usług dekarskich dało naszym pracownikom możliwość rozwinięcia swoich umiejętności oraz wypracowania najlepszych i najszybszych metod wykonywania pokryć dachowych. Dzięki temu oferujemy Państwu wyłącznie wysokiej jakości usługi dekarskie.

Naszym Klientom zawsze służymy fachową radą oraz pomocą, dlatego w razie jakichkolwiek wątpliwości – zapraszamy do kontaktu z nami, chętnie odpowiemy na Państwa pytania.

Nasza firma jest zrzeszona w PSD, SSD, cały czas aktywnie uczestniczymy w robionych przez zrzeszenie szkoleniach, dzięki czemu stale podnosimy nasze kompetencje i kwalifikacje.

Dlatego jeżeli chcecie mieć Państwo solidnie wykonane pokrycie dachowe, którym będziecie cieszyć się przez wiele lat i dzięki, któremu nie straszne Wam będą, wichury, ulewy czy burze – zapraszamy do kontaktu i współpracy z Wielobranżowym Zakładem Usługowym Mariusza Dobosza.
Marki i specjalizacje
Oferujemy Państwu usługi dekarskie i blacharskie przy wykorzystaniu materiałów takich firm jak:

- dachówek BRAAS,
- RUPP Ceramika,
- BOGEN,
- blachodachówki Lindub,
- Bud Mat,
- blachy Rheinzink
- VM zink,
- papy Icopak,
- Bander,
- IKO.

Zapraszamy do korzystania z naszych usług!
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. na obszarze wymienionych miejscowości:

Opinie

(1 opinia) napisz opinię
S
sulżyński
2019-05-09 09:14:51
Witam serdecznie to w bytomiu na Katowickiej 39 na podwórku jest do zrobienia dach 4 na 5 niski Dach jest do zrobienia trzeba zrobić szkielet położyć deski i papa pokryć Proszę przyjechać i obejrzeć Jaki to będzie koszt stwierdzić ile to będzie kosztować będzie to wszystko robione przez półnutę mieszkaniową zlecenie Proszę przyjechać i ocenić Jaka to będzie kwota do zapłaty całkowita wszystko wspólnota mieszkaniowa pokryje koszta tel 531866925