Codefine Polska Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Produkcja opakowań typu Big Bag

Opakowania
ul. Bór 164, 42-202 Częstochowa, woj. śląskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Codefine Polska Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
ul. Bór 164, 42-202 Częstochowa, woj. śląskie
NIP
5732673020
Telefon
Codefine Polska Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Informacje

Opis działalności firmy Codefine Polska Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością w Częstochowa
Firmę Codefine Polska prowadzimy w Częstochowie, w województwie śląskim. Na rynku funkcjonujemy od 2006 roku. Zajmujemy się przede wszystkim produkcją i dystrybucją opakowań typu Big Bag. Oferowane przez nas produkty wykorzystywane są na całym świecie.
Produkty i usługi
Produkujemy również worki PP i tkaniny techniczne, takie jak agrotkaniny. Agrotkaniny stanowią skuteczne rozwiązanie, które ułatwia efektywną pracę w rolnictwie, sadownictwie i ogrodnictwie. Dzięki swojej konstrukcji eliminują potrzeby stosowania herbicydów. Pozwala to zmniejszyć koszty pracy i produkcji. Ponadto powstrzymują wzrost chwastów i pozwalają na utrzymanie odpowiedniej wilgotności gleby, a to poprawia zdrowie plonów oraz roślin.

Oferowane przez nas kontenery elastyczne Big Bag stanowią bardzo dobrą opcję dla wszystkich poszukujących praktycznego sposobu na pakowanie materiałów sypkich. Natomiast torby EasyLift można podnosić i układać w stosy bez konieczności korzystania z palet, co przekłada się na oszczędności w firmie.

Dokładamy wszelkich starań, żeby torby i opakowania, które produkujemy były zarówno łatwe w użyciu, jak i przyjazne dla środowiska. Umożliwia nam to wykwalifikowana kadra i zaawansowany technicznie zakład produkcyjny.

Opakowania Big Bag oferujemy w różnych wielkościach i kolorach. Znajdują one zastosowanie w rozmaitych gałęziach przemysłu.

Ponadto produkujemy wkłady do kontenerów, kontenery elastyczne i worki na płyny.

Uzupełnienie oferty stanowi pakowanie produktów: farmaceutycznych, spożywczych, wydobywczych, mineralnych, rolniczych, przemysłowych. W razie potrzeby jesteśmy gotowi opracować nowe rozwiązania w zakresie opakowań.

Wyroby wykonujemy w oparciu o nowoczesne technologie, co stanowi gwarancję ich niezawodności i trwałości.

Zachęcamy do kontaktu telefonicznego. Zapraszamy do nawiązania owocnej współpracy z firmą Codefine Polska.
Zasięg działania
Firma Codefine Polska Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z lokalizacji: Częstochowa świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
śląskie

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń