Jolex s.c.

Nowoczesne technologie napylania próżniowego dowolnymi metalami i ich związkami

Metalizowanie i powlekanie tworzyw
ul. Bór 181, 42-202 Częstochowa śląskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Jolex s.c.
ul. Bór 181, 42-202 Częstochowa śląskie
NIP
5730005610
Telefon
Jolex s.c.

Informacje

Opis działalności firmy Jolex s.c. w Częstochowa
W firmie Jolex zajmujemy się uszlachetnianiem ozdób i dodatków dla przemysłu krawieckiego już od 1990 roku. Nasza siedziba znajduje się w Częstochowie.
Produkty i usługi
Zajmujemy się przede wszystkim zaopatrywaniem przemysłu krawieckiego w uszlachetnione ozdoby i dodatki. Wykonujemy takie czynności jak malowanie proszkowe, malowanie lakierami UV czy napylanie.

Nasze usługi to między innymi:
- metalizacja próżniowa w tym powłoki dekoracyjne oraz specjalistyczne,
- usługi klejenia różnych elementów z wykorzystaniem klei UV,
- powlekanie metali.

Usłużymy także poradami z zakresu dobrania odpowiedniej powłoki.

Posiadamy bogaty park maszynowo-narzędziowy, który sprawia, że wykonywane przez nas prace są na tak wysokim poziomie. Obecnie z naszej oferty korzystają firmy produkujące między innymi karnisze, oprawy LED, lampy, żyrandole, opakowania kosmetyczne, ozdoby choinkowe oraz medale.

Zapraszamy do kontaktu i współpracy z firmą Jolex.
Zasięg działania
Firma Jolex s.c. z lokalizacji: Częstochowa świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
dolnośląskie, kujawsko-pomorskie, lubelskie, lubuskie, łódzkie, małopolskie, mazowieckie, opolskie, podkarpackie, podlaskie, pomorskie, śląskie, świętokrzyskie, warmińsko-mazurskie, wielkopolskie, zachodniopomorskie

Aktualności

działania wdrożeniowe

17.03.2024

Dbamy o jakość naszych usług i ciągle stawiamy na rozwój przedsiębiorstwa. Z tego powodu podejmujemy liczne działania badawcze i wdrożeniowe. Prowadzimy współpracę z wieloma polskimi uczelniami, co pozwala nam być na bieżąco z najnowszymi nowinkami technicznymi.

powłoki specjalistyczne

22.01.2024

Przedmiotem naszej działalności jest metalizacja próżniowa w formie powłok specjalistycznych i dekoracyjnych. Jeżeli chodzi o powłoki specjalistyczne, napylamy je na warstwę szklaną, metaliczną lub syntetyczną. Dzięki wykorzystaniu tej techniki możliwe jest stworzenie twardej warstwy na powierzchni detalu.

powłoki dekoracyjne

20.11.2023

Wykonujemy metalizację próżniową w postaci powłok dekoracyjnych. Oferujemy powlekanie detali metalowych, szklanych i z tworzyw sztucznych. Detale możemy pokryć dowolnymi metalami i ich związkami chemicznymi. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

metalizacja

26.09.2023

Przez ponad trzydzieści lat w branży daliśmy się poznać jako solidna i rzetelna firma. Zdobyliśmy wielu klientów, którzy chętnie do nas wracają i wystawiają nam pozytywne opinie. Usługi świadczymy dla przedsiębiorstw produkujących lampy, karnisze, oprawy LED, żyrandole, opakowania kosmetyczne, medale i ozdoby choinkowe.

uszlachetnianie dodatków

19.07.2023

Nasza oferta to uszlachetnianie ozdób i dodatków dla przemysłu krawieckiego. Jesteśmy specjalistami w tej kwestii i nie boimy się użyć tego słowa. Nasza kadra składa się z prawdziwych fachowców. Nasi pracownicy mogą pochwalić się ogromną wiedzą i świetnym przygotowaniem.

działania badawcze

20.05.2023

W przedsiębiorstwie Jolex przeprowadzamy działania badawcze i wdrożeniowe. Podchodzimy do tego bardzo poważnie, ponieważ wiemy, że rzutuje to na rozwój firmy, a tym samym jakość wykonywanej pracy. W tym zakresie prowadzimy współpracę z wieloma polskimi uczelniami.

klejenie szkła

11.03.2023

Jednym z przedmiotów naszej działalności jest klejenie szkła. W tym celu korzystamy ze specjalistycznych klejów utwardzonych UV. Podczas realizacji zamówień wykorzystujemy sprawdzone kleje, które pochodzą od znanych i cenionych producentów.

metalizacja próżniowa

28.01.2023

Zajmujemy się przeprowadzaniem metalizacji próżniowej. Wykorzystujemy dwie metody, są to powłoki dekoracyjne i specjalistyczne. Dysponujemy nowoczesnym i specjalistycznym sprzętem. Dzięki temu świadczone przez nas usługi stoją na najwyższym poziomie.

uszlachetnianie ozdób

25.11.2022

Przedsiębiorstwo Jolex oferuje uszlachetnianie ozdób i dodatków dla przemysłu krawieckiego. Nasza siedziba mieści się w Częstochowie. Właścicielami przedsiębiorstwa są Jolanta i Janusz Kusiakiewicz. Możemy pochwalić się dużym doświadczeniem na rynku, ponieważ funkcjonujemy już od 1990 roku.

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń