Instalacje i Pomiary Elektryczne Zdzisław Kupiec

INSTALACJE I SIECI ENERGETYCZNE

Elektroinstalatorstwo
Czechowicza 4, 42-209 Częstochowa śląskie
poniedziałek 08:00 - 16:00
wtorek 08:00 - 16:00
środa 08:00 - 16:00
czwartek 08:00 - 16:00
piątek 08:00 - 16:00
sobota Zamknięte
niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
603 877 735
Adres korespondencyjny
Czechowicza 4, 42-209 Częstochowa śląskie

Informacje

O nas
Firma została założona w 1990 roku i od ponad dwudziestu lat świadczymy profesjonalne usługi z zakresu montażu instalacji elektrycznych oraz prowadzenia pomiarów elektrycznych.

Siedziba naszego zakładu instalacji i pomiarów elektrycznych mieści się w Częstochowie. Nasze usługi świadczymy na terenie miasta i jego okolic. Zapraszamy do współpracy z nami!
Opis działalności
Solidne wykonanie, profesjonalna obsługa, fachowa pomoc.
Produkty i usługi
Nasze usługi wiążą się z kompleksowym wykonaniem instalacji elektrycznej, począwszy od wykonania projektu, poprzez montaż instalacji elektrycznej, a kończąc na wykonywaniu pomiarów.

Jesteśmy fachowcami w branży elektrycznej i z pełną odpowiedzialnością podchodzimy do realizacji każdego zlecenia. Dobrze wykonana instalacja elektryczna gwarantuje bezpieczeństwo.
Dwadzieścia lat doświadczenia – pewność i bezpieczeństwo gwarantowane
Dobrze wykonana instalacja elektryczna, to przede wszystkim gwarancja bezpieczeństwa. Dzięki niej możemy cieszyć się z dobrodziejstw prądu elektrycznego.

Zajmujemy się pracami związanymi z elektrycznością od ponad dwudziestu lat. Jesteśmy profesjonalistami i znamy się na wykonywanej pracy. Posiadamy duże doświadczenie, a dzięki umiejętnościom, jakie posiadamy oraz profesjonalnemu sprzętowi, możemy realizować nawet najtrudniejsze zlecenia. Wszystkie prace wykonujemy fachowo i na najwyższym poziomie, zachowując jednocześnie konkurencyjne ceny.

Bardzo ważna jest dla nas opinia naszych Klientów, dlatego też dokładamy wszelkich starań, aby nasza praca dostosowana była do Państwa oczekiwań.

Nasze usługi, to przede wszystkim wykonawstwo pomiarów elektrycznych, projektowanie oraz wykonywanie instalacji elektrycznych. Świadczymy usługi 24 godziny na dobę. W zakresie elektryki jesteśmy gotowi do niesienia pomocy w każdej chwili.

Wykonujemy:

Projekty
Instalacje i sieci energetyczne
Pomiary
Nadzory
Kompensacja mocy biernej
Marki i specjalizacje
 
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:
pajęczański, radomszczański, Częstochowa, kłobucki, lubliniecki, myszkowski, zawierciański, włoszczowski

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń