Bmwmobile Konrad Jędrecki

Stacje obsługi i warsztaty samochodowe
ul. Jagiellońska 78A, 42-202 Częstochowa śląskie
(4 opinie) napisz opinię

Podobne firmy w okolicy

(4)
(5)
(4)

Informacje

Stacje obsługi i warsztaty samochodowe to branża, w której Bmwmobile Konrad Jędrecki prowadzi swoją działalność. Siedzibą firmy jest Częstochowa w województwie śląskim.
Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na temat oferowanych przez firmę produktów i usług, możesz skontaktować się z nią drogą telefoniczną: 570 526... lub mailową: konradjedrecki@gmail.com
Siedziba firmy Bmwmobile Konrad Jędrecki znajduje się pod adresem 42-202 Częstochowa ul. Jagiellońska 78A,. Jeżeli korzystasz z nawigacji GSP, pomocne mogą okazać się dokładne współrzędne geograficzne firmy: [kopiuj]
Wysoki poziom wiedzy i kompetencji firmy, wynikający z wieloletniej działalności w branży, zapewni klientom Bmwmobile Konrad Jędrecki, spełnienie oczekiwań i realizację powierzonych jej projektów.

Opinie

(4 opinie) napisz opinię
K
3
G
Karolina 340i g20
Byłam trzy dni temu na przeglądzie swoim BMW.Wykonano kompleksową kontrole oraz wymianę oleju,filtrów,klocków i wycieraczek szyby. Miłe zaskoczenie przy rozliczeniu.Panowie zrobili więcej niż to co ustalone. Można polecić z czystym sumieniem. Pozdrawiam.Karola z granatowej trójki
W
M
Wojciech Michalczyk
Polecam ten warsztat.Panowie doskonale znają się na nowszych modelach.Bezbłędnie wykryli usterkę uszkodzonego modułu w moim Bmw i naprawili ją.Można im zaufać.
O
J
Z
Olaf Jarzębski z Zawiercia
Byłem swoim BMW 650i i zdecydowanie polecam.Naprawa wykonana profesjonalnie i szybko.Bezproblemowy kontakt i miła obsługa.Potrafią prawidłowo zdiagnozować problem i go naprawić.Poza naprawą auta zostało ono też umyte co jest dużym zaskoczeniem.Po naprawie wszystko działa bez zarzutu.
W
Wściekły
Samochód miał być naprawiony i uszczelniony pod względem wycieków. Naprawiany może został, ale jeśli chodzi o uszczelnienie pogorszyło się po naprawie niż bylo przed. Po oddaniu samochodu do innego mechanika okazało się, że pan Konrad oraz pan Marcin nie założyli nowych uszczelek, lecz zamontowali stare plus bardzo dużo silikonu. Kontakt z panem Konradem jest też bardzo ciężki, byl nawet bardzo wredny przez telefon. Nie polecam warsztatu, mimo ładnych słów które się słyszy na początku rozmowy jak się jest zainteresowanym naprawą samochodu u nich.
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.