Wydawnictwo 3dom Sp. z o.o.

Sklep z czasopismami i płytami patriotycznymi

Wydawnictwa
ul. Limanowskiego 98, 42-208 Częstochowa śląskie
poniedziałek 08:00 - 16:00
wtorek 08:00 - 16:00
środa 08:00 - 16:00
czwartek 08:00 - 16:00
piątek 08:00 - 16:00
sobota Zamknięte
niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
(34) 307 08 88
Adres korespondencyjny
ul. Limanowskiego 98, 42-208 Częstochowa śląskie
Media społecznościowe

Informacje

Opis działalności
Marka 3DOM (czyt. „friidom”, od angielskiego freedom – „wolność”) narodziła się w lutym 2016r. Tomasz Grzegorz Stala – założyciel i właściciel firmy – pielęgnował pomysł przez kilka, a koncepcją 3DOM była synergia klasycznych, rzymsko-katolickich wartości: wolności, tradycji i religii katolickiej, które z upływem czasu coraz bardziej zanikają z polskiej sfery publicznej.
Produkty i usługi
Nasza przygoda z książkami rozpoczęła się właściwie z opracowaniem, przygotowaniem i wydaniem przez nas tekstu autorstwa Tomasza Grygucia – AION: Szkice u końca czasów. Była to historia przypadku i przymusu; na rynku książkowym owego czasu brakowało gracza, który odważyłby się wydać książkę o tak ryzykownym profilu medialnym pomimo jej cennej zawartości. Jednak, naprzeciw oczekiwaniom, wydany przez nas w pocie czoła i finansowej niepewności AION okazał się raptownym hitem. Wkrótce otrzymaliśmy od piszącego pod pseudonimem „Pan Nikt” autora plany quasi-kontynuacji, zatytułowanej Popioły. Ta, jak jej poprzedniczka, także miała cieszyć się przytłaczającym wręcz zainteresowaniem czytelników, którzy docenili powiew świeżości w szczerej, politycznie niepoprawnej perspektywie Pana Nikt.

Książki historyczne
Rok później, bo latem 2017-go, nasz paradygmat rozrósł się o jeszcze jeden aspekt: historię. Wraz z premierą tytułu Historia Polityczna Polski: Nowe Spojrzenie autorstwa wtedy nieznanego Radosława Patlewicza, postawiliśmy sobie za misję udostępnić polskim obywatelom wgląd w dzieje kraju, jakiego nie zaznali w ramach mocno ocenzurowanego programu Ministerstwa Edukacji. Historia Polityczna rozeszła się w fenomenalnej ilości, pokazując nam, że nie upadło w nas jeszcze pragnienie rozświetlenia naszej mocno zmieszanej i zamroczonej przeszłości. Książka doczekała się zainspirowanej odpowiedzią czytelników, uszlachetnionej reedycji, oraz kontynuacji w postaci drugiego tomu. Obydwie pozycje rozeszły się całością nakładu, zmuszając nas do ponownego druku – co zrobiliśmy z uśmiechem na twarzy. Radosław Patlewicz, teraz rozpoznawany w środowisku historyczno-politycznym, dalej współpracuje z naszym zespołem pod tą samą flagą patriotycznego obowiązku.
Marki i specjalizacje
Sklep z czasopismami i płytami patriotycznymi
Nie samym słowem człowiek żyje; także 3DOMowi nie obce są inne media. Serce Polski, debiutowy tytuł Tomasza Stali, to pogoń za śladami polskości na Białoruskiej Grodzieńszczyźnie. Kandydat to dokument o kampanii prezydenckiej wyżej wspomnianego Grzegorza Brauna, ukazujący trudy aplikowania do „elitarnych” kręgów polskiego rządu bez partyjnego zaplecza. Także dla ucha mamy coś miłego: na przykład N13W1DZ147N3 1MP3R1UM rapera z Łodzi i wiele innych.

Media społecznościowe

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń