Wydawnictwo 3dom Sp. z o.o. w Panoramie Firm

Wydawnictwo 3dom Sp. z o.o.

Sklep z czasopismami i płytami patriotycznymi

ul. Limanowskiego 98
42-208 Częstochowa, woj. śląskie
 1. poniedziałek:
  08:00 - 16:00
 2. wtorek:
  08:00 - 16:00
 3. środa:
  08:00 - 16:00
 4. czwartek:
  08:00 - 16:00
 5. piątek:
  08:00 - 16:00
 6. sobota:
  zamknięte
 7. niedziela:
  zamknięte
Informacje

Opis działalności

Marka 3DOM (czyt. „friidom”, od angielskiego freedom – „wolność”) narodziła się w lutym 2016r. Tomasz Grzegorz Stala – założyciel i właściciel firmy – pielęgnował pomysł przez kilka, a koncepcją 3DOM była synergia klasycznych, rzymsko-katolickich wartości: wolności, tradycji i religii katolickiej, które z upływem czasu coraz bardziej zanikają z polskiej sfery publicznej.

Marki i specjalizacje

Sklep z czasopismami i płytami patriotycznymi
Nie samym słowem człowiek żyje; także 3DOMowi nie obce są inne media. Serce Polski, debiutowy tytuł Tomasza Stali, to pogoń za śladami polskości na Białoruskiej Grodzieńszczyźnie. Kandydat to dokument o kampanii prezydenckiej wyżej wspomnianego Grzegorza Brauna, ukazujący trudy aplikowania do „elitarnych” kręgów polskiego rządu bez partyjnego zaplecza. Także dla ucha mamy coś miłego: na przykład N13W1DZ147N3 1MP3R1UM rapera z Łodzi i wiele innych.

Produkty i usługi

Nasza przygoda z książkami rozpoczęła się właściwie z opracowaniem, przygotowaniem i wydaniem przez nas tekstu autorstwa Tomasza Grygucia – AION: Szkice u końca czasów. Była to historia przypadku i przymusu; na rynku książkowym owego czasu brakowało gracza, który odważyłby się wydać książkę o tak ryzykownym profilu medialnym pomimo jej cennej zawartości. Jednak, naprzeciw oczekiwaniom, wydany przez nas w pocie czoła i finansowej niepewności AION okazał się raptownym hitem. Wkrótce otrzymaliśmy od piszącego pod pseudonimem „Pan Nikt” autora plany quasi-kontynuacji, zatytułowanej Popioły. Ta, jak jej poprzedniczka, także miała cieszyć się przytłaczającym wręcz zainteresowaniem czytelników, którzy docenili powiew świeżości w szczerej, politycznie niepoprawnej perspektywie Pana Nikt.

Książki historyczne
Rok później, bo latem 2017-go, nasz paradygmat rozrósł się o jeszcze jeden aspekt: historię. Wraz z premierą tytułu Historia Polityczna Polski: Nowe Spojrzenie autorstwa wtedy nieznanego Radosława Patlewicza, postawiliśmy sobie za misję udostępnić polskim obywatelom wgląd w dzieje kraju, jakiego nie zaznali w ramach mocno ocenzurowanego programu Ministerstwa Edukacji. Historia Polityczna rozeszła się w fenomenalnej ilości, pokazując nam, że nie upadło w nas jeszcze pragnienie rozświetlenia naszej mocno zmieszanej i zamroczonej przeszłości. Książka doczekała się zainspirowanej odpowiedzią czytelników, uszlachetnionej reedycji, oraz kontynuacji w postaci drugiego tomu. Obydwie pozycje rozeszły się całością nakładu, zmuszając nas do ponownego druku – co zrobiliśmy z uśmiechem na twarzy. Radosław Patlewicz, teraz rozpoznawany w środowisku historyczno-politycznym, dalej współpracuje z naszym zespołem pod tą samą flagą patriotycznego obowiązku.
Oceny i opinie
Średnia ocen firmy:
(0 opinii)
Miejsce na Twoją opinię o firmie

Twoja ocena ogólna

 
 
 
koszulki patriotyczne, książki patriotyczne, płyty patriotyczne, mapy historyczne polski, czasopisma dla polonii, książki o niepodległości, kalendarze patriotyczne, książki patriotyczne dla dzieci, akcesoria prawdziwego patrioty, wydawnictwa prawicowe, wydawnictwo patriotyczne, książki o bohaterach polskich

Wyznacz trasę dojazdu

start
stop
ul. Limanowskiego 98
42-208 Częstochowa, woj. śląskie