Techma Ewelina Kuroń-Noga

Najlepszej jakości posadzki przemysłowe!

Posadzki przemysłowe
ul. Orkana 34/32, 42-229 Częstochowa śląskie
(4 opinie) napisz opinię
Techma Ewelina Kuroń-Noga

Informacje

Opis działalności
Techma to firma mieszcząca się w Częstochowie. Na rynku działamy od 1995 roku. Zajmujemy się przede wszystkim wykonywaniem posadzek przemysłowych.
Produkty i usługi
Oferujemy wykonanie posadzek betonowych z utwardzeniem nawierzchniowym oraz żywiczne, w tym epoksydowe i polimerowe. Nasi pracownicy chętnie i z zaangażowaniem odpowiedzą na wszelkie Państwa pytania – służą swoją fachową wiedzą i doświadczeniem. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu zapewniamy pełen profesjonalizm.

Posadzki przemysłowe betonowe w naszej ofercie sprostają znacznym obciążeniom, są też odporne na ścieranie. Cechuje je wysoka szczelność, równość, gładkość i prostota utrzymania w czystości. Są doskonałe jako nawierzchnia magazynowa, w supermarketach czy zakładach produkcyjnych.

Oferujemy posadzki betonowe:
- zacierane mechanicznie,
- utwardzane powierzchniowo,
- zbrojone siatką zbrojeniową,
- zbrojone rozproszonym włóknem stalowym,
- impregnowane.

Proponujemy także podłogowe systemy wykładzin, czyli posadzki żywiczne. Zapewniają one trwałość nawet przy największym obciążeniu mechanicznym. Cechują się brakiem pylenia, odpornością na wysokie temperatury i chemikalia, wodoszczelnością, zróżnicowaną kolorystyką, łatwością pielęgnacji oraz samopoziomowaniem.

Uzupełnienie naszej szerokiej oferty stanowi naprawa i modernizacja posadzek przemysłowych.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
małopolskie, łódzkie, opolskie, śląskie

Opinie

(4 opinie) napisz opinię
B
Borys
Firma na medal, naprawdę ciężko o tak dobrych fachowców.
W
Wiktor
Nie ma mowy o jakiejkolwiek fuszerce w ich wydaniu. Polecam!
K
Karol
Świetna firma służąca fachowym doradztwem technicznym na każdym etapie współpracy. Realizacje zawsze są wykonane w terminie, precyzyjnie i fachowo.
A
Artur
Znakomite, bardzo wytrzymałe posadzki przemysłowe. Nie mam żadnych zastrzeżeń, korzystam z usług tej firmy od lat, zajmuje się również renowacją posadzek, co również czyni rewelacyjnie. Polecam!