Odmienieni-Berenika Obersztyn-Kaczorek

Chcesz żyć pełniej, szczęśliwiej, bardziej świadomie? Pomogę Ci

Psychiatrzy psycholodzy i psychoterapeuci
ul. 3 Maja 14, 41-300 Dąbrowa Górnicza śląskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Odmienieni-Berenika Obersztyn-Kaczorek
ul. 3 Maja 14, 41-300 Dąbrowa Górnicza śląskie
Telefon
Odmienieni-Berenika Obersztyn-Kaczorek

Informacje

Opis działalności firmy Odmienieni-Berenika Obersztyn-Kaczorek w Dąbrowa Górnicza
Nazywam się Berenika Obersztyn-Kaczorek i prowadzę swój własny Gabinet Psychoterapii. Siedziba mojej działalności zlokalizowana jest w Dąbrowie Górniczej. Zapewniam pomoc psychologiczną pacjentom zmagającym się między innymi z depresją oraz problemami rodzinnymi.
Produkty i usługi
W gabinecie psychoterapii Odmienieni pomagam ludziom zmagającymi się z różnymi problemami natury psychicznej. Jestem dyplomowanym psychoterapeutą, rekomendowanym przez Polskie Towarzystwo Psychoterapeutyczne. Z moją pomocą otworzą się Państwo na rozmowę o swoim i problemie i odczuwanych z tego powodu emocjach. Ponadto wspólnie ustalimy pochodzenie problemu, a następnie podejmiemy kroki prowadzące w kierunku jego rozwiązania.

Przygotowana oferta zawiera:

- psychoterapię krótkoterminową,
- systemową psychoterapię depresji,
- psychoterapię par,
- systemową psychoterapię zaburzeń lękowych,
- psychoterapię zaburzeń łaknienia,
- hipnozę.

Jeżeli chcą Państwo kontrolować swoje emocje i żyć pełnią życia- jest to miejsce dla Was. Wspólnie ustalimy odpowiedni dla Państwa plan działania, który pod warunkiem systematycznej pracy nad sferą mentalną przyniesie wymierne efekty.

Zapewniam dyskrecję oraz maksymalne zaangażowanie. Szczegółowe informacje na temat oferty znajdują się na stronie internetowej gabinetu. Zapraszam do nawiązania kontaktu.Certyfikaty
Zasięg działania
Firma Odmienieni-Berenika Obersztyn-Kaczorek z lokalizacji: Dąbrowa Górnicza świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
śląskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
K
K.P.
Bardzo dziękuję. Polecam.