Krzysztof Głowacki Usługi wodno-gazowo-kanalizacyjne i ciepłownicze

Hydraulika i instalacje sanitarne to nasza specjalność!

Usługi wodno-kanalizacyjne
ul. Kołłątaja 20, 41-300 Dąbrowa Górnicza śląskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Krzysztof Głowacki Usługi wodno-gazowo-kanalizacyjne i ciepłownicze
ul. Kołłątaja 20, 41-300 Dąbrowa Górnicza śląskie
NIP
6291068619
Telefon
Krzysztof Głowacki Usługi wodno-gazowo-kanalizacyjne i ciepłownicze

Informacje

Opis działalności firmy Krzysztof Głowacki Usługi wodno-gazowo-kanalizacyjne i ciepłownicze w Dąbrowa Górnicza
Działamy od kilkunastu lat na rynku pod nazwą Krzysztof Głowacki Usługi Wodno-Gazowo-Kanalizacyjne i Ciepłownicze. Zajmujemy się instalacjami sanitarnymi, a działamy w Dąbrowie Górniczej i okolicach. Nasza oferta skierowana jest do klientów prywatnych oraz firm.
Produkty i usługi
Mamy doświadczenie w zakresie instalacji wodno-kanalizacyjnych. Wykonujemy usługi związane z utrzymaniem prawidłowego funkcjonowania systemów odprowadzania ścieków oraz dostarczania wody. W celu zapewnienia niezawodności tych systemów konieczne jest regularne przeprowadzanie prac konserwacyjnych oraz szybkie reagowanie na ewentualne awarie.

Jako firma możemy zaoferować montaż, konserwację, modernizację i naprawę sieci wodno-kanalizacyjnych. Poza tym zakres naszych działań obejmuje planowanie, projektowanie i instalowanie systemów wodnych oraz kanalizacyjnych w budynkach mieszkalnych, przemysłowych czy użyteczności publicznej. Mamy również doświadczenie w sprawnym usuwania usterek i awarii.

Pozostałe usługi w zakresie instalacji wodno-kanalizacyjnych obejmują:

- czyszczenie kanalizacji,
- udrażnianie kanalizacji,
- kontrolę szczelności rur,
- sprawdzanie i regulację armatury wodnej,
- wymianę zużytych elementów armatury wodnej.

Drugą dziedziną naszej działalności są instalacje gazowe i centralnego ogrzewania. Oferujemy montaż, modernizacje i naprawy pieców gazowych i grzewczych na paliwo stałe, junkersów, bojlerów gazowych, kuchenek gazowych, płyt oraz taboretów gazowych i nie tylko.

Dodatkowo wykonujemy usługi spawalnicze i lutownicze.

Zapraszamy do kontaktu i podjęcia współpracy z firmą Krzysztof Głowacki Usługi Wodno-Gazowo-Kanalizacyjne i Ciepłownicze.
Zasięg działania
Firma Krzysztof Głowacki Usługi wodno-gazowo-kanalizacyjne i ciepłownicze z lokalizacji: Dąbrowa Górnicza świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
śląskie

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe