Przedsiębiorstwo Transportowo-Usługowo-Handlowe "Andrzej Tourist" Andrzej Solecki w Panoramie Firm

Przedsiębiorstwo Transportowo-Usługowo-Handlowe "Andrzej Tourist" Andrzej Solecki

Bezpieczny i komfortowy przewóz osób.

ul. Laski 165
41-303 Dąbrowa Górnicza, woj. śląskie
Informacje

Opis działalności

Krajowe i międzynarodowe przewozy autokarowe.

Marki i specjalizacje

Obsługujemy:

· biura podróży,
· wyjazdy firmowe,
· imprezy sportowe,
· wycieczki szkolne,
· wyjazdy narciarskie,
· przejazdy wahadłowe,
· wycieczki objazdowe, pielgrzymki,
· zielone szkoły, obozy młodzieżowe,
· indywidualne zorganizowane przejazdy turystyczne,
· wesela, przysięgi oraz inne imprezy okolicznościowe.

Wyposażenie autokaru:

klimatyzacja,
CD/DVD,
WC,
barek,
nagłośnienie-mikrofon,
ABS/ASR,
fotele odchylane,
podnóżki, stoliczki, siateczki.

Produkty i usługi

Celem nadrzędnym naszej firmy „ANDRZEJ-TOURIST” jest zadowolenie Klienta. Realizujemy go poprzez elastyczne działania w ramach dostosowywania się do jego potrzeb, czego efektem jest bardzo dynamiczny rozwój firmy.

Obecnie naszą podstawową działalnością są krajowe oraz międzynarodowe autokarowe przewozy osób, na które posiadamy odpowiednie zezwolenia, licencje i certyfikaty. Zapewniamy obsługę przez wykwalifikowanych kierowców z dużym doświadczeniem zawodowym, którzy zawsze są do dyspozycji pasażerów i dokładają wszelkich starań, aby jakość naszych usług była świadczona na najwyższym poziomie. Dysponujemy flotą luksusowych autokarów, które możemy podstawić w każde miejsce w Polsce i za granicą.Cechuje je doskonały stan techniczny i estetyczny wygląd.

Doświadczenie kierowców oraz wysoki standard naszej floty zapewnia realizację krajowych i międzynarodowych przewozów autokarowych na najwyższym poziomie. Dla nas najważniejszy jest pasażer i to właśnie przez wzgląd na niego dokładamy wszelkich starań, aby podróż była nie tylko komfortowa, ale przede wszystkim bezpieczna. Realizujemy przewóz osób do różnych miejsc w kraju i na terenie Europy, a nasi Klienci bezpiecznie docierają do każdego celu podróży.

Obsługujemy Klientów indywidualnych oraz instytucjonalnych, zapewniając niezawodny i bezpieczny przewóz osób.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty krajowych i międzynarodowych przewozów autokarowych. Jesteśmy otwarci na Państwa propozycje cenowe. Służymy pomocą w sprawie wyboru oraz kalkulacji najkorzystniejszych tras przejazdu. W przypadku stałej współpracy w zakresie przewozu osób negocjujemy ceny.

Zasięg działania

Nasza firma świadczy usługi , m.in. na obszarze wymienionych miejscowości: Częstochowa, Olkusz, Sosnowiec, Katowice, Dąbrowa Górnicza, Chorzów, Zawiercie, Będzin, Jaworzno, Siemianowice Śląskie
Oceny i opinie
Średnia ocen firmy:
(0 opinii)
Miejsce na Twoją opinię o firmie

Twoja ocena ogólna

 
 
 
przewóz osób, wynajem autokarów, przewozy autokarowe, wynajem autobusów, przewóz autokarem, przewozy autokarem za granicę, przewozy dzieci na zielone szkoły, wycieczki autokarowe, komfortowy autokar, wycieczki krajowe, wycieczki zagraniczne, autokar EURO 5, pielgrzymki, autokary do wynajęcia, autokar do wynajęcia, autokary wynajem, autobusy wynajem, przewóz osób komfortowym autokarem, wynajem autobusu z kierowcą

Wyznacz trasę dojazdu

start
stop
ul. Laski 165
41-303 Dąbrowa Górnicza, woj. śląskie