Apetyt Na Ogród Anna Madaj

Oddaj swój ogród w ręce specjalistek

Ogrodnictwo
ul. Cieszyńska 12, 44-105 Gliwice śląskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Apetyt Na Ogród Anna Madaj
ul. Cieszyńska 12, 44-105 Gliwice śląskie
NIP
9690881364
Telefon
Apetyt Na Ogród Anna Madaj

Informacje

Opis działalności firmy Apetyt Na Ogród Anna Madaj w Gliwice
Firmę Apetyt Na Ogród, prowadzoną przez Annę Madaj, znajdziecie w Gliwicach. Specjalizujemy się w realizacji prac związanych z ogrodnictwem i architekturą krajobrazu. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
Produkty i usługi
Firmę Apetyt Na Ogród, mieszczącą się w Gliwicach, prowadzimy celem projektowania, zakładania oraz utrzymywania terenów zielonych. Tworzymy estetyczne i w pełni funkcjonalne ogrody przydomowe. Zajmujemy się również zielenią przy firmach, miejską i osiedlową. We wnętrzach stosujemy rośliny zdolnych do filtrowania powietrza.

Zapewniamy szeroki zakres usług ogrodniczych. W ich ramach zakładamy nowe trawniki z rolki lub siewu, a stare poddajemy odpowiednim zabiegom pielęgnacyjnym i renowacyjnym.

Oferujemy cięcie oraz formowanie krzewów, drzew i żywopłotów, przygotowywanie ogrodów do sezonu letniego i zimowego oraz sadzenie drzew, krzewów i innych roślin ozdobnych. Do zwalczania chorób i szkodników wykorzystujemy preparaty ekologiczne i opryski chemiczne.

W naszej ofercie znajdziecie również projektowanie oraz montaż systemów automatycznego nawadniania ogrodów. Projektujemy ścieżki, nawierzchnie oraz obrzeża wykonane z kamienia, betonu i granitu, ogrodzenia, systemy oświetlenia, altany i drewutnie oraz tarasy.
Zasięg działania
Firma Apetyt Na Ogród Anna Madaj z lokalizacji: Gliwice świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
śląskie, Gliwice

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń