Piecyk Jan Żechałko

Błyskawiczna naprawa artykułów gospodarstwa domowego

Serwis sprzętu AGD
ul. Kozielska 22/3, 44-100 Gliwice śląskie
(6 opinii) napisz opinię
Telefon
502 432 620
Piecyk Jan Żechałko

Informacje

Opis działalności
Nazywam się Jan Żechałko. Jestem właścicielem firmy Piecyk. To miejsce, w którym dokonają Państwo serwisu każdego urządzenia elektrycznego i sprzętu AGD. Nasza siedziba znajduje się w Gliwicach.
Produkty i usługi
Współpraca z firmą Piecyk pozwoli Państwu na stałe pożegnać się z obawami o awarię sprzętów AGD. Jako fachowcy wyciągamy do Państwa pomocną dłoń w trakcie każdej usterki! Dokonujemy serwisu urządzeń elektrycznych codziennego użytku. W błyskawiczny sposób zdiagnozujemy problem i go rozwiążemy. Wieloletnie doświadczenie pozwoliło nam na pierwszy rzut oka stwierdzić, z jaki rodzajem usterki mamy do czynienia.

Podejmujemy się między innymi prac serwisowych z zakresu:

- naprawy pralek,
- naprawy piekarników,
- naprawy podgrzewaczy wody,
- naprawy płyt elektrycznych,
- naprawy bojlerów elektrycznych.

Dodatkowo podejmujemy się prac hydraulicznych. W ramach oferty jesteśmy w stanie sprawdzić drożność rur, wymienić zlew, a także wymienić ubikację. Na Państwa prośbę usprawnimy systemy podgrzewania.

Po więcej informacji zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub do odwiedzenia naszego biura w Gliwicach. Z chęcią odpowiemy na wszystkie Państwa pytania oraz doradzimy w sprawach związanych z awariami sprzętów AGD.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:
kędzierzyńsko-kozielski, strzelecki, Bytom, Siemianowice Śląskie, Gliwice, lubliniecki

Opinie

(6 opinii) napisz opinię
M
Małgorzata
Bardzo szybko przyjechali zobaczyć, co stało się z moim piekarnikiem. Okazało się, że nie był to wielki problem. W kilka minut naprawili sprzęt. Nie zapłaciłam dużo, a urządzenie działa jak nowe.
J
Julia
Profesjonalny serwisant! Już myślałam, że moja pralka jest do wymiany. Skorzystałam z usług firmy Piecyk i to była dobra decyzja. Naprawili moją pralkę, a ja zaoszczędziłam sporo pieniędzy.
G
Grzegorz
szybka fachowa usługa polecam serdecznie.
E
ELżbieta
szybka fachowa usługa polecam serdecznie.
A
Azad
Szybka, profesjonalna usługa. Tanio i solidnie.
A
Agnieszka
Szybko