Powiatowy Inspektorat Nadzoru Budowlanego dla Miasta Gliwice

Urzędy terenowe
ul. Księcia Ziemowita 1, 44-100 Gliwice śląskie
(1 opinia) napisz opinię

Informacje

Firma Powiatowy Inspektorat Nadzoru Budowlanego dla Miasta Gliwice z siedzibą w miejscowości Gliwice świadczy swoje usługi w branży Urzędy terenowe.
Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na temat oferowanych przez firmę produktów i usług, możesz skontaktować się z nią drogą telefoniczną: (32) 33... lub mailową: pinb@gliwice.net.pl
Jeśli chcesz nawiązać z Powiatowy Inspektorat Nadzoru Budowlanego dla Miasta Gliwice kontakt osobisty, skorzystaj ze współrzędnych geograficznych: [kopiuj]. Siedziba firmy mieści się pod adresem 44-100 Gliwice ul. Księcia Ziemowita 1.
Większość firm działających w branży, świadczy działalność obejmującą, m.in:
Mamy nadzieję, że w ofercie firmy Powiatowy Inspektorat Nadzoru Budowlanego dla Miasta Gliwice znajdziesz to, czego poszukujesz. Firma dokłada wszelkich starań, aby oferowane przez nią usługi były na jak najwyższym poziomie.

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
(1 opinia) napisz opinię
E
Ernest
Panie bardzo miłe oraz profesjonalne załatwienie mojej sprawy
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.