Zakład Obróbki Mechanicznej Trzpis Spólka jawna

Obróbka mechaniczna metali

Obróbka metali
ul. Metalowców 29, 44-109 Gliwice śląskie
(3 opinie) napisz opinię
Zakład Obróbki Mechanicznej Trzpis Spólka jawna

Informacje

Opis działalności
Zakład Obróbki Mechanicznej Trzpis Sp. j. znajdujący się w Gliwicach oferuje swoje usługi związane z obróbką skrawaniem metali.
Produkty i usługi
Nasza firma zdobywa swoje doświadczenie w branży od ponad dwudziestu lat. Posiadamy bogato wyposażony park maszynowy, w którym pracują maszyny konwencjonalne oraz maszyny CNC. Narzędzia i urządzenia, którymi się posługujemy, pozwalają nam na obróbkę skomplikowanych kształtów i sprawną realizację zamówień. Swoją ofertę kierujemy do osób indywidualnych i większych firm.

W ramach naszych usług wykonujemy prace takie jak:

-dłutowanie,
-wiercenie,
-cięcie,
-roztaczanie,
-szlifowanie wałków, otworów, płaszczyzn,
-toczenie,
-frezowanie.

Przyjmujemy zamówienia na pojedyncze sztuki oraz całe serie. Nasze zaplecze wyposażone jest w specjalistyczny sprzęt taki jak maszyny sterowane numerycznie maszyny konwencjonalne. Są to różnego rodzaju tokarki, frezarki, wiertarki, szlifierki i piły taśmowe.

Ponadto posiadamy spawarki, prasę hydrauliczną, dłutownice i suwnicę.

Chętnie odpowiadamy na pytania dotyczące oferowanych przez nas usług, a także na temat naszego parku maszynowego. Więcej informacji oraz zdjęcia naszych prac widnieją na naszej stronie internetowej. Zapraszamy do kontaktu z naszą firmą Trzpis w Gliwicach.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

(3 opinie) napisz opinię
B
Bogusss
Właśnie takiej firmie warto powierzyć metal do obróbki. Mają wiele solidnych maszyn oraz ekipę doświadczonych pracowników. W dodatku ich usługi są w niskiej cenie.
K
Krzysiek
Polecam tę firmę, wysłuchali moich potrzeb i zrealizowali zlecenie dokładnie tak, jak chciałem. Znają się na frezowaniu metali.
E
emerytK
Oddałem im metal do obróbki, chciałem konkretny kształt i wielkość. Świetnie się spisali, dokładnie wykonali moje zamówienie.