Andromeda Regeneracja tonerów

Napełnianie tonerów i tuszów do drukarek

Maszyny i materiały drukarskie
ul. Toszecka 102/173, 44-117 Gliwice śląskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Andromeda Regeneracja tonerów

Informacje

Opis działalności firmy Andromeda Regeneracja tonerów w Gliwice
Na rynku funkcjonujemy jako firma Andromeda. Działalność prowadzimy od ponad 10 lat, a dokładnie od 2003 roku. Nasza siedziba znajduje się w Gliwicach, w województwie śląskim. Zachęcamy do zapoznania się z naszą szeroką ofertą.
Produkty i usługi
Specjalizujemy się w regeneracji tuszów i tonerów do drukarek atramentowych oraz laserowych. Mamy spore doświadczenie w regeneracji tuszów i tonerów do modeli drukarek renomowanych producentów, takich jak: Panasonic, Kyocera, Ricoh, Gestetner, Nashuatec, Oki, Xerox, Konica Minolta, Samsung, Dell, Canon, Lexmark, Brother, HP. Dysponujemy niezawodnymi urządzeniami do regeneracji, w tym myjką ultradźwiękową Convac i Mavi Star.

Oferujemy też gotowe zamienniki do wcześniej wymienionych urządzeń. Nie zabraknie u nas również zamienników do faksów, ploterów i urządzeń wielofunkcyjnych. Dodatkowo sprzedajemy same urządzenia drukujące.

Na wyprodukowaną kasetę z tuszem, aż do jej zupełnego wyczerpania udzielamy gwarancji. Zapewniamy profesjonalne porady branżowe. Doskonale znamy się na wszelkich występujących na rynku urządzeniach biurowych, w tym takich marek, jak: Dell, Samsung, Brother, HP. Klienci mogą liczyć u nas też na fachową i miłą obsługę.

Uzupełnienie oferty to:
- naprawa faksów,
- naprawa drukarek atramentowych,
- naprawa drukarek laserowych,
- naprawa urządzeń wielofunkcyjnych,
- naprawa ploterów.

Zakupione u nas produkty wysyłamy w ciągu 24 h. Paczki zawsze są ubezpieczone. Zamówienia wysyłamy za pośrednictwem firmy kurierskiej albo poczty. Jest też możliwość osobistego odbioru w naszej siedzibie.

Wszystkich zainteresowanych powyższą ofertą zachęcamy do kontaktu. Udzielimy dokładnych informacji dotyczących naszej oferty.

Zapraszamy do nawiązania owocnej współpracy z firmą Andromeda.
Zasięg działania
Firma Andromeda Regeneracja tonerów z lokalizacji: Gliwice świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
dolnośląskie, kujawsko-pomorskie, lubelskie, lubuskie, łódzkie, małopolskie, mazowieckie, opolskie, podkarpackie, podlaskie, pomorskie, śląskie, świętokrzyskie, warmińsko-mazurskie, wielkopolskie, zachodniopomorskie

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe