Heel - Pro Marcin Pięta

Szkolenia przeciwpożarowe

Pomiary, konsultacje i badania BHP
ul. Łubinowa 27A/11, 40-647 Katowice śląskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Heel - Pro Marcin Pięta
ul. Łubinowa 27A/11, 40-647 Katowice śląskie
NIP
6371935840
Telefon
Heel - Pro Marcin Pięta

Informacje

Opis działalności firmy Heel - Pro Marcin Pięta w Katowice
Heel - Pro Marcin Pięta istnieje na rynku od 2024 roku i działa w branży pomiary, konsultacje i badania bhp. Dzięki naszemu doświadczeniu mają Państwo gwarancję, że perfekcyjnie wykonamy powierzone nam zadania. Obszar naszego działania obejmuje województwo śląskie, a siedziba naszej firmy mieści się w mieście Sławków. Serdecznie zapraszamy do kontaktu. Pozostajemy do Państwa dyspozycji.
Produkty i usługi
Heel - Pro to firma, w której zajmujemy się organizacją szkoleń z zakresu ochrony przeciwpożarowej. Prowadzimy profesjonalne kursy dla pracowników firm o różnym profilu działalności. Celem naszych spotkań jest podniesienie świadomości na temat ochrony przeciwpożarowej. Podczas szkoleń uczestnicy zdobywają podstawową wiedzę i umiejętności praktyczne zachowania się w najczęściej spotykanych stanach zagrożenia życia.

Kursy dostosowane są do indywidualnych potrzeb i specyfiki obiektu, zakładu pracy i stopnia zagrożenia dla pracowników. Przeprowadzamy je zgodnie z aktualnymi przepisami prawnymi.

Nasze szkolenia składają się z części teoretycznej i praktycznej. Pierwsza z nich obejmuje podstawowe zagadnienia z zakresu ochrony ppoż, obowiązki pracownika dotyczące zapobiegania pożarom, zasady postępowania podczas pożaru i akcji gaśniczej, a także szczegółowe omówienie alarmowania straży pożarnej. Dotyczy ona także ewakuacji ludzi i mienia, omówienia zasad postępowania, znaków ewakuacyjnych i przeciwpożarowych, zapoznania z grupami pożarowymi i objaśnienia piktogramów, wprowadzenia podręcznego sprzętu gaśniczego.

Część praktyczna natomiast skupia się na pozorowaniu pożaru, szczegółowym instruktażu gaszenia, prezentacji wszystkich dostępnych na rynku środków gaśniczych i obsłudze podręcznego sprzętu gaśniczego.

Jeśli są Państwo zainteresowani współpracą, serdecznie zachęcamy do kontaktu. Z przyjemnością przedstawimy szczegóły.

Zapraszamy!
Zasięg działania
Firma Heel - Pro Marcin Pięta z lokalizacji: Katowice świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
dolnośląskie, kujawsko-pomorskie, lubelskie, lubuskie, łódzkie, małopolskie, mazowieckie, opolskie, podkarpackie, podlaskie, pomorskie, śląskie, świętokrzyskie, warmińsko-mazurskie, wielkopolskie, zachodniopomorskie

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń