Zakład Usług Kominiarskich Piotr Rożek

Kominiarze
al. Bolesława Krzywoustego 3, 40-870 Katowice śląskie
(4 reviews) napisz opinię

Podobne firmy w okolicy

(4)
(4)

Informacje

Firma Zakład Usług Kominiarskich Piotr Rożek prowadzi działalność w branży Kominiarze. Jej siedziba znajduje się w miejscowości Katowice w województwie śląskim.
W celu uzyskania więcej informacji na temat oferty firmy zadzwoń pod numer 508 928... lub napisz wiadomość e-mail na adres hubertpiotr@wp.pl
Jeśli chcesz nawiązać z Zakład Usług Kominiarskich Piotr Rożek kontakt osobisty, skorzystaj ze współrzędnych geograficznych: [kopiuj]. Siedziba firmy mieści się pod adresem 40-870 Katowice al. Bolesława Krzywoustego 3,.
Jesteśmy przekonani, że doświadczenie firmy Zakład Usług Kominiarskich Piotr Rożek w branży oraz jej Pracownicy zagwarantują wysoki poziom kompetencji i obsługi Klientów.

Opinie

(4 reviews) napisz opinię
M
Mariusz
Okresowa kontrola przewodów kominowych oraz szczelności instalacji gazowej. Bardzo dobry kontakt telefoniczny. Konkretnie i rzeczowo. Wpisuję na swoją listę zaufanych fachowców i szczerze polecam.
J
Joanna
Dobry człowiek , uczciwy i pomocny . Stara się rozwiązać problem i zrobić fachowo robotę. Polecam. Joanna.
A
I
M
Ania i Michal
Wspanialy czlowiek, po opisaniu objawow problemu uzyskalismy kontakt do osoby mogacej nam pomoc. Widac, ze pan Piotr nie jest nastawiony na wyciaganie pieniedzy, a raczej zalezy mu na pomocy i rozwiazaniu problemu. Nie wierzylem, ze sa jeszcze tacy ludzie. Solidna firma! Dziekujemy i pozdrawiamy. Ania i Michal.
M
MJP
Bardzo dziękuję, za szybką interwencje (piątek po godzinie 18) przed sylwestrem. Dzięki niemu otrzymaliśmy kontakt, który umożliwił szybką naprawę ogrzewania w budynku. Bardzo dziękujemy i polecamy.
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.