Endeco sp. z o.o.

Produkcja ręcznych pomp hydraulicznych, filtrów gazów gnilnych i przemysłowych

Artykuły i sprzęt BHP
al. W. Korfantego 76, 40-160 Katowice śląskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Endeco sp. z o.o.
al. W. Korfantego 76, 40-160 Katowice śląskie
NIP
6340135050
Telefon
Endeco sp. z o.o.

Informacje

Opis działalności firmy Endeco sp. z o.o. w Katowice
Na rynku funkcjonujemy jako firma Endeco. Nasza siedziba znajduje się w Katowicach. Działalność prowadzimy od 1990 roku. Mamy spore doświadczenie branżowe, co przekłada się na wysoką jakość świadczonych usług. Nasza specjalność to produkcja sprzętu BHP.
Produkty i usługi
Na początku działalności udzielaliśmy fachowych porad w zakresie krajowego górnictwa. Chcąc rozszerzyć działalności zajęliśmy się produkcją sprzętu bezpieczeństwa i higieny pracy.

W naszej ofercie można znaleźć przede wszystkim:
- półmaski,
- maski pełnotwarzowe,
- pochłaniacze przeciwgazowe klasy I i II.

Nie zabraknie u nas też specjalistycznych preparatów do dezynfekcji masek, które powstają z mieszaniny alkoholi. W ich składzie znajdują się też nanocząsteczki srebra. Dodatkowo oferujemy sprzęt do filtracji powietrza, maski przeciwpyłowe i filtry przeciwolejowe.
Sporym zainteresowaniem cieszy się u nas system Cardox. Jest to bezogniowy środek strzelniczy, znajdujący zastosowanie między innymi przy urabianiu skał i węgla, a także kruszeniu fundamentów oraz sypkich materiałów.
Możemy zaproponować Państwu nowoczesne zespoły hydrauliczne. Zapewniamy wykonanie projekt, wykonanie prototypu oraz produkcję poszczególnych elementów lub całego podzespołu na potrzeby rozwinięcia możliwości produkcyjnych w Państwa firmie. W ramach hydrauliki specjalistycznej dostarczamy zawory sterujące przepływem, zawory zwrotnie odcinające, zawory sterujące ciśnienie oraz bloki sterujące i wiele innych.

Produkty, które oferujemy wykorzystuje się przede wszystkim w oczyszczalniach ścieków i na stacjach pomp. Znajdują one również zastosowanie w miejscach zagrożonych wybuchem, w tym zasobnikach ze szlamem albo innymi osadami.

Dysponujemy nowoczesnym, specjalistycznym sprzętem, który pozwala nam na szybką i sprawną realizację zleceń. Zatrudniamy doświadczoną kadrę pracowniczą, która służy klientom fachowym doradztwem w czasie ich zakupów.

Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do kontaktu. Udzielimy dokładnych informacji dotyczących naszej oferty.

Zapraszamy do nawiązania owocnej współpracy z firmą Endeco.
Zasięg działania
Firma Endeco sp. z o.o. z lokalizacji: Katowice świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
śląskie, Katowice

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe

BHP,