NovaMed NZOZ Podstawowa Opieka Zdrowotna

Specjalistyczne gabinety lekarskie.

Przychodnie prywatne
ul. Bogucicka 18a, 40-226 Katowice śląskie
(5 opinii) napisz opinię
NovaMed NZOZ Podstawowa Opieka Zdrowotna
ul. Bogucicka 18a, 40-226 Katowice śląskie
NIP
9542494960
Telefon
NovaMed NZOZ Podstawowa Opieka Zdrowotna

Informacje

Opis działalności firmy NovaMed NZOZ Podstawowa Opieka Zdrowotna w Katowice
NovaMed to prywatna przychodnia lekarska, w której leczymy zarówno dzieci, jak i dorosłych. Nasza placówka znajduje się w Katowicach.
Produkty i usługi
W przychodni lekarskiej NovaMed zatrudniamy wielu lekarzy specjalistów. Są to na przykład pediatrzy oraz lekarze specjalizujący się w diagnostyce chorób wewnętrznych. To do nich należy udać się w pierwszej kolejności, jeśli zauważymy u siebie niepokojące objawy zdrowotne. Lekarz pediatra przeprowadzi badanie, a także jeśli zajdzie taka potrzeba, skieruje pacjenta do innych specjalistycznych gabinetów.

W naszym ośrodku przyjmuje między innymi:
- lekarz medycyny pracy,
- lekarz reumatolog,
- lekarz ginekolog,
- lekarz stomatolog,
- fizjoterapeuta.

Gabinet ginekologiczny został przystosowany do wykonywania badań USG, a także do badań cytologicznych. Lekarz zajmuje się profilaktyką, ale także diagnozowaniem i leczeniem chorób kobiecych. Wykrywa wszelkie zmiany w obrębie szyjki macicy, a w tym nadżerki, zapalenia oraz nowotwory. Bada również piersi, a także zajmuje się prowadzeniem ciąży oraz antykoncepcją.

Oprócz gabinetów ginekologicznych można u nas skorzystać również z usług lekarza medycyny pracy. Tutaj pacjenci wykonają badania wstępne, okresowe i kontrolne. Wizyty zazwyczaj umawiają osoby rozpoczynające pracę w zawodzie kierowcy, ale także pacjenci, którzy na co dzień pracują na dużych wysokościach lub w lokalach gastronomicznych, gdzie niezbędne są badania sanitarno-epidemiologiczne.

Uzupełnieniem oferty są usługi stomatologiczne, a w tym leczenie próchnicy, endodoncja, czyli leczenie kanałowe oraz podstawowe zabiegi z zakresu stomatologii estetycznej.

Aby umówić się na wizytę w naszej placówce, należy zarejestrować się telefonicznie - niepubliczna przychodnia NovaMed w Katowicach.
Zasięg działania
Firma NovaMed NZOZ Podstawowa Opieka Zdrowotna z lokalizacji: Katowice świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
śląskie, Katowice

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
(5 opinii) napisz opinię
M
Magdalena
Byłam tutaj u lekarza medycyny pracy na badaniu wstępnym. Bardzo miła, ale konkretna osoba. Nie czekałam długo w kolejce.
H
Hubert
W przychodni zawsze znajdą jakiś wolny termin, żeby szybko zapisać mnie do lekarza. Pani w rejestracji jest bardzo miła.
N
Natalka267
Mam tu zaufanego lekarza pediatrę. Kiedy syn choruje, to zawsze idziemy tutaj, bo nie mają długich kolejek, a lekarz nie bagatelizuje żadnego objawu.
J
Joanna
Chodzę tutaj do ginekologa. Lekarz jest delikatny, taktowny, ale też szczegółowy. Wykonuję tutaj USG piersi, a także cytologię. Na miejscu jest cała potrzebna aparatura.
M
Miłosz
Moim zdaniem pracują tutaj świetni dentyści! Udało im się uratować mój ząb numer 6. Stomatolog wraz z asystentką przeprowadzili u mnie leczenie kanałowe. Wcale nie bolało ani nie było nieprzyjemne. Po wykonaniu zdjęcia RTG sam widziałem, jak dobrze opracowane i wypełnione są kanały.