Spółdzielnia Pracy Kominiarzy Zakład Rejonowy nr 13

Kominiarze
ul. Chopina 9, 40-093 Katowice śląskie
(2 opinie) napisz opinię

Podobne firmy w okolicy

NIP
6440513528
Telefon

Informacje

Spółdzielnia Pracy Kominiarzy Zakład Rejonowy nr 13 działa w branży Kominiarze. Siedziba firmy znajduje się w województwie śląskim w miejscowości Katowice.
Firma nie dostarczyła nam szczegółowych danych na temat swojej oferty.
Więcej informacji na jej temat uzyskasz poprzez kontakt z Spółdzielnia Pracy Kominiarzy Zakład Rejonowy nr 13 poprzez telefon: (32) 25... .
Siedziba firmy Spółdzielnia Pracy Kominiarzy Zakład Rejonowy nr 13 znajduje się pod adresem 40-093 Katowice ul. Chopina 9. Jeżeli korzystasz z nawigacji GSP, pomocne mogą okazać się dokładne współrzędne geograficzne firmy: [kopiuj]
Jesteśmy przekonani, że doświadczenie firmy Spółdzielnia Pracy Kominiarzy Zakład Rejonowy nr 13 w branży oraz jej Pracownicy zagwarantują wysoki poziom kompetencji i obsługi Klientów.

Opinie

(2 opinie) napisz opinię
A
Aneta
Fachowa i rzetelna pomoc kominiarska
S
Snigdha
Same usługi są ok (pomijając fakt, że parę lat temu kominiarzowi urwała się kula i zostawił mi problem w kominie). Natomiast nie wiem, czemu w XXI wieku nie można wystawić rachunku na miejscu i dlaczego klient musi po niego dyrdać osobiście. Na stronie notabene nie ma podanych godzin pracy biura, kuriozum jakieś.
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.