Wiesz jak się skutecznie zareklamować?

Daj się znaleźć w największej internetowej wyszukiwarce firm

od 55zł /miesięcznie

Zobacz więcej produktów reklamowych

Jestem zainteresowany ofertą,
proszę o kontakt.

Administratorem danych jest Eniro Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Postępu 14A. Dane osobowe zbierane są w celu prowadzenia bazy danych Panorama Firm, a także w celach związanych z marketingiem bezpośrednim własnych produktów i usług (w tym przedstawiania ofert przez telefon, o ile została wyrażona stosowna zgoda), a także przesyłania informacji handlowych na adres e-mail (o ile została wyrażona stosowna zgoda) oraz udostępniania ich innym podmiotom współpracującym z Eniro na podstawie zawieranych umów. Każda osoba ma prawo wglądu w swoje dane osobowe oraz możliwość ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.

Dodaj firmę do Panoramy Firm

Nie jestem właścicielem firmy

Chciałbym dodać firmę, kawiarnię, restaurację lub punkt usługowy do wyszukiwarki Panorama Firm.

Mam firmę

Chciałbym dodać swoją firmę lub sprawdzić czy znajduje się już w wyszukiwarce lokalnej Panorama Firm.

Twoja firma w Panoramie Firm

Dodaj firmę w mniej niż 60 sekund

Eniro Polska Sp. z o.o. zachowuje prawo do odstąpienia od bezpłatnej publikacji danych teleadresowych w powyższych formach, dostarczania informacji bez podania przyczyny oraz bez poinformowania zamawiającego.

Administratorem danych jest Eniro Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Postępu 14A. Dane osobowe zbierane są w celu prowadzenia bazy danych Panorama Firm, a także w celach związanych z marketingiem bezpośrednim własnych produktów i usług (w tym przedstawiania ofert przez telefon), a także przesyłania informacji handlowych na adres e-mail oraz udostępniania ich innym podmiotom współpracującym z Eniro na podstawie zawieranych umów. Każda osoba ma prawo wglądu w swoje dane osobowe oraz możliwość ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.

Firma w Panoramie Firm

Dodaj firmę w mniej niż 60 sekund

Eniro Polska Sp. z o.o. zachowuje prawo do odstąpienia od bezpłatnej publikacji danych teleadresowych w powyższych formach, dostarczania informacji bez podania przyczyny oraz bez poinformowania zamawiającego.

Administratorem danych jest Eniro Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Postępu 14A. Dane osobowe zbierane są w celu prowadzenia bazy danych Panorama Firm, a także w celach związanych z marketingiem bezpośrednim własnych produktów i usług (w tym przedstawiania ofert przez telefon), a także przesyłania informacji handlowych na adres e-mail oraz udostępniania ich innym podmiotom współpracującym z Eniro na podstawie zawieranych umów. Każda osoba ma prawo wglądu w swoje dane osobowe oraz możliwość ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.

Andrzej Wróbel Kancelaria Notarialna w Panoramie Firm

Andrzej Wróbel Kancelaria Notarialna


ul. Francuska 34
40-028 Katowice
woj. śląskie
 1. poniedziałek:
  9:00 - 17:00
 2. wtorek:
  9:00 - 17:00
 3. środa:
  9:00 - 17:00
 4. czwartek:
  9:00 - 17:00
 5. piątek:
  9:00 - 17:00
 6. sobota:
  zamknięte
 7. niedziela:
  zamknięte
Informacje

Opis działalności

Kancelaria Notarialna – Katowice, Notariusz - Andrzej Wróbel. Kompleksowa obsługa w zakresie czynności notarialnych. Zapraszamy do kancelarii od pon. do pt. w godz. 9:00 - 17:00. Czynności notarialne mogą być również dokonywane w indywidualnych terminach, uzgadnianych telefonicznie z klientem. Katowice, Francuska 34 (parter) - dla Klientów BEZPŁATNY PARKING

O nas

Nasza Kancelaria Notarialna Andrzej Wróbel znajduje się w centrum Katowic niedaleko charakterystycznych miejsc jak: Sąd Okręgowy w Katowicach, Osiedle Paderewskiego, Komenda Wojewódzka Policji w Katowicach czy też Galeria 3 Stawy.

Nasi notariusze dokonują czynności związanych z:

- sprzedażą i zamianą nieruchomości
- zawarciem umowy darowizny, dożywocia, najmu
- ustanowieniem, zmianą, zrzeczeniem się służebności osobistych, gruntowych i przesyłu,
- spisaniem testamentu (zapis windykacyjny, polecenie, wydziedziczenie),
- uzyskaniem aktu poświadczenia dziedziczenia (zamiast postanowienia sądu o stwierdzeniu nabycia spadku),
- dokonaniem działu spadku, zniesienia współwłasności i podziału majątku wspólnego,
- zawarciem umowy majątkowej małżeńskiej (intercyzy),
- udzieleniem pełnomocnictwa,
- złożeniem oświadczenia o poddaniu się egzekucji,
- poświadczeniem podpisu, wzoru podpisu, okazania dokumentu, sporządzenie poświadczonej kserokopii,
- zawarciem umowy spółki (komandytowej, komandytowo-akcyjnej, z ograniczoną odpowiedzialnością, akcyjnej),
- protokołowaniem zgromadzeń, posiedzeń i zebrań,
- złożeniem do depozytu: dokumentów, pieniędzy, papierów wartościowych, informatycznych nośników danych.

Marki i specjalizacje

Czynności notarialnych dokonuje się w języku polskim, a na żądanie strony notariusz może dokonać dodatkowo tych czynności w języku obcym m.in. korzystając z pomocy tłumacza przysięgłego. Na życzenie Klientów podczas dokonywania projektów aktów, oświadczeń i innych dokumentów.

Produkty i usługi

Notariusz z Katowic – Andrzej Wróbel dokonuje następujących czynności notarialnych:

• Sporządza:
- akty notarialne,
- akty poświadczenia dziedziczenia,
- poświadczenia,
- protesty weksli i czeków,
- wypisy, odpisy i wyciągi dokumentów,
- projekty aktów, oświadczeń i innych dokumentów (na żądanie stron),
- inne czynności wynikające z odrębnych przepisów.

• Doręcza oświadczenia.

• Spisuje protokoły.

• Przyjmuje na przechowanie: pieniądze, papiery wartościowe, dokumenty, dane na informatycznym nośniku danych (o którym mowa w przepisach o informatyzacji działalności podmiotów realizujących zadania publiczne);

Jeśli czynność notarialna będzie sprzeczna z prawem wówczas notariusz odmówi jej dokonania.

Certyfikaty

Rok 2013 - Minister Sprawiedliwości powołuje na notariusza Andrzeja Wróbla. Rok 2009-2013 - praktyka i doświadczenie zdobywane w renomowanej warszawskiej kancelarii notarialnej Tadeusza Sojki oraz Romana Tokarczyka.
Opinie
Tomasz Kotlarczyk
2016-04-13
Bardzo Polecam Pana Andrzeja. Ten notariusz z Katowic został mi polecony przez znajomą i jestem bardzo mile zaskoczony fachową obsługą. Muszę przyznać, że jako jedyna kancelaria notarialna zwróciła uwagę na bardzo ważny aspekt mojej działalności gospodarczej. Gratuluję takiego podejścia do klientów. Jeszcze raz dziękuję za dobre rady i skuteczną pomoc.
Ula Piwowarska
2015-10-27
Bardzo dobry i rzetelny notariusz, polecam go wszystkim tym, którzy mają problem z aktem własności domu.;) Wie jak rozwiązać problem.
Majka
2015-10-22
Witam, ja chciałam serdecznie polecić Pana Andrzeja Wróbla, który pomógł mi przy papierach (nieprzyjemna sprawa dla mnie, więc nie będę o niej pisać). Facet bardzo miły, cen też nie ma najgorszych.;)
Piotr. W.
2015-10-09
Parę dni temu byłem u Pana Andrzeja w sprawie testamentu, bardzo tanio, szybko i sprawnie (domyślam się, że to brzmi jak reklama produktu w markecie, ale to prawda). Polecam wszystkim, którym zależy na czasie.
Rafał z Chrzanowa
2015-10-07
Witam, chciałam polecić pana Andrzeja Wróbla, podpowiedział, jak najlepiej załatwić moją sprawę, chodziło o sprzedaż mieszkania. Atmosfera bardzo miła. Polecam :)
Piotr z Katowic.
2015-10-07
Łatwy i szybki dojazd. Bardzo miły notariusz, a przy tym ma bardzo bogaty zasób wiedzy. Polecam wszystkim chcącym skorzystać z jego usług.
Ela z Katowic
2015-02-21
Pan Andrzej Wróbel to bardzo kompetentny i kontaktowy notariusz. Bardzo miły i kulturalny, podpowiedział, jak najlepiej załatwić moją sprawę. Wyjaśnił w przystępny sposób wszystkie wątpliwości, poświęcił mi naprawdę dużo czasu. Atmosfera bardzo dobra, nie sztywna-człowiek nie bał się pytać. Polecam każdemu.
Krzysztof
2014-11-06
Chciałem serdecznie podziękować za miłą i sprawną obsługę moich spraw. Pozdrawiam i życzę dużo sukcesów.
Henryka
2014-06-06
Mogę polecić z czystym sumieniem.
Maciej - BF
2014-04-22
Wystawiam zasłużoną rekomendację dla kancelarii notarialnej Andrzeja Wróbla. Notariusze z Katowic mogą być dumni, że w ich szeregach jest tak kompetentna osoba.
Karolina z Szopienic
2014-04-16
Bardzo miły ten pan notariusz i ma dużą wiedzę. Katowice i notariusze zawsze mi się kojarzyły z taką urzędniczą atmosferą, a tutaj taka odmiana. Jest to godna polecenia kancelaria notarialna.
Jacek z Chorzowa
2014-03-14
Łatwy i szybki dojazd. Notariusz skarbnica wiedzy, pomaga i wyjaśnia w przystępny dla każdego i zrozumiały sposób. Atmosfera luźna, bez gonitwy! Dziękuję i trzymam kciuki.
Maria z Oświęcimia
2014-03-14
Gorąco polecam, fachowa i szybka obsługa, z dawką humoru.
Załaduj kolejne 10 opinii
notariusz, notariusze, kancelaria notarialna, kancelarie notarialne, biuro notarialne, biuro notariusza, biura notarialne, rejent, rejenci, notariat, notariusz centrum, doświadczony notariusz, usługi notarialne, czynności notarialne, akty notarialne, akt notarialny, sporządzanie aktów notarialnych, sporządzanie poświadczeń, sporządzanie odpisów dokumentów, sporządzanie wypisów, spisywanie protokołów, umowa notarialna, umowy notarialne, spadek, testament, darowizna, umowy sprzedaży, poświadczenie dziedziczenia, poświadczenie podpisu, upoważnienia, pełnomocnictwo, zrzeczenie dziedziczenia, hipoteki, rozdzielność majątkowa, intercyza, protesty weksli, przechowywanie dokumentów, doręczenie oświadczeń, przechowywanie papierów wartościowych, przechowywanie pieniędzy, opłaty notarialne, taksa notarialna, spis inwentarza, zbycie udziałów, akt założycielski, umowa spółki, odpisy dokumentów, umowa o opiece, umowy darowizny, przepisanie mieszkania, umowa o dożywociu, zgromadzenie wspólników, wolne zgromadzenie, odrzucenie spadku, podział majątku, spisanie intercyzy, akt własności, akta własności, obsługa spółek, akt poświadczenia dziedziczenia, protokoły, wypisy, odpisy, wyciągi dokumentów, dział spadku, notariusz w centrum katowic, rejent centrum, protokoły notarialne, wypisy notarialne, odpisy notarialne

Wyznacz trasę dojazdu

start
stop
ul. Francuska 34
40-028 Katowice
woj. śląskie