Andrzej Wróbel Kancelaria Notarialna

Notariusze
ul. Francuska 34, 40-028 Katowice śląskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Podobne firmy w okolicy

(4)
(4)

Informacje

Firma Andrzej Wróbel Kancelaria Notarialna z siedzibą w miejscowości Katowice świadczy swoje usługi w branży Notariusze.
W celu uzyskania więcej informacji na temat oferty firmy zadzwoń pod numer (32) 78... lub napisz wiadomość e-mail na adres biuro@notariusz24.com
Adres wykonywania działalności przez Andrzej Wróbel Kancelaria Notarialna to ul. Francuska 34, 40-028 Katowice. Chcąc spotkać się osobiście, z właścicielem firmy możesz posłużyć się współrzędnymi GPS adresu jej siedziby: [kopiuj]
Liczymy na to, że doświadczenie Pracowników Andrzej Wróbel Kancelaria Notarialna oraz zakres świadczonych usług, pozwolą spełnić Twoje oczekiwania.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
T
K
Tomasz Kotlarczyk
Bardzo Polecam Pana Andrzeja. Ten notariusz z Katowic został mi polecony przez znajomą i jestem bardzo mile zaskoczony fachową obsługą. Muszę przyznać, że jako jedyna kancelaria notarialna zwróciła uwagę na bardzo ważny aspekt mojej działalności gospodarczej. Gratuluję takiego podejścia do klientów. Jeszcze raz dziękuję za dobre rady i skuteczną pomoc.
U
P
Ula Piwowarska
Bardzo dobry i rzetelny notariusz, polecam go wszystkim tym, którzy mają problem z aktem własności domu.;) Wie jak rozwiązać problem.
M
Majka
Witam, ja chciałam serdecznie polecić Pana Andrzeja Wróbla, który pomógł mi przy papierach (nieprzyjemna sprawa dla mnie, więc nie będę o niej pisać). Facet bardzo miły, cen też nie ma najgorszych.;)
P
W
Piotr. W.
Parę dni temu byłem u Pana Andrzeja w sprawie testamentu, bardzo tanio, szybko i sprawnie (domyślam się, że to brzmi jak reklama produktu w markecie, ale to prawda). Polecam wszystkim, którym zależy na czasie.
R
Z
C
Rafał z Chrzanowa
Witam, chciałam polecić pana Andrzeja Wróbla, podpowiedział, jak najlepiej załatwić moją sprawę, chodziło o sprzedaż mieszkania. Atmosfera bardzo miła. Polecam :)
P
Z
K
Piotr z Katowic.
Łatwy i szybki dojazd. Bardzo miły notariusz, a przy tym ma bardzo bogaty zasób wiedzy. Polecam wszystkim chcącym skorzystać z jego usług.
E
Z
K
Ela z Katowic
Pan Andrzej Wróbel to bardzo kompetentny i kontaktowy notariusz. Bardzo miły i kulturalny, podpowiedział, jak najlepiej załatwić moją sprawę. Wyjaśnił w przystępny sposób wszystkie wątpliwości, poświęcił mi naprawdę dużo czasu. Atmosfera bardzo dobra, nie sztywna-człowiek nie bał się pytać. Polecam każdemu.
K
Krzysztof
Chciałem serdecznie podziękować za miłą i sprawną obsługę moich spraw. Pozdrawiam i życzę dużo sukcesów.
H
Henryka
Mogę polecić z czystym sumieniem.
M
-
B
Maciej - BF
Wystawiam zasłużoną rekomendację dla kancelarii notarialnej Andrzeja Wróbla. Notariusze z Katowic mogą być dumni, że w ich szeregach jest tak kompetentna osoba.
K
Z
S
Karolina z Szopienic
Bardzo miły ten pan notariusz i ma dużą wiedzę. Katowice i notariusze zawsze mi się kojarzyły z taką urzędniczą atmosferą, a tutaj taka odmiana. Jest to godna polecenia kancelaria notarialna.
J
Z
C
Jacek z Chorzowa
Łatwy i szybki dojazd. Notariusz skarbnica wiedzy, pomaga i wyjaśnia w przystępny dla każdego i zrozumiały sposób. Atmosfera luźna, bez gonitwy! Dziękuję i trzymam kciuki.
M
Z
O
Maria z Oświęcimia
Gorąco polecam, fachowa i szybka obsługa, z dawką humoru.
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.