Pracownia Psychoedukacji Patrycja Kloza

Pomoc psychologiczna, psychoedukacja i psychoterapia

Psychiatrzy psycholodzy i psychoterapeuci
ul. Hallera 18, 40-321 Katowice śląskie
poniedziałek 14:00 - 19:00
wtorek 13:00 - 19:00
środa 09:00 - 19:00
czwartek Zamknięte
piątek 14:00 - 19:00
sobota Zamknięte
niedziela Zamknięte
(2 opinie) napisz opinię

Kontakt

Telefon
693 064 717
Adres korespondencyjny
ul. Hallera 18, 40-321 Katowice śląskie

Informacje

Opis działalności
Zajmuję się leczeniem problemów związanych z życiem psychicznym. Pracuję w nurcie integracyjnym, korzystam z całości doświadczenia i wiedzy ponad podziałami, pracę poddaję superwizji.
Produkty i usługi
Zdrowie psychiczne jest dokładnie tak samo ważne, jak to fizyczne. Często nawet nie zdajemy sobie sprawy, w jaki sposób nasze nerwy wyniszczają organizm. Dzięki sprzyjającym warunkom, jakie zapewniam podczas spotkań wesprę i pomogę w zmaganiu się z codziennymi trudnościami i wewnętrznymi burzami.

Oferta Pracowni to:
- psychoterapia młodzieży i dorosłych,
- leczenie zaburzeń emocjonalnych,
- wsparcie i leczenie dla osób współuzależnionych,
- wsparcie dla członków rodzin osób doświadczających chorób psychicznych,
- leczenie nerwic,
- leczenie depresji,
- leczenie zaburzeń osobowości.

Mam świadomość, że to diagnozy - upraszczające etykiety, za którymi jest człowiek przeżywający świat, siebie i innych w indywidualny dla siebie sposób. Sposób ten może odczuwać jako utrudniający mu szczęśliwe i spokojne życie.

Zapraszam na prowadzone przeze mnie strony na Facebook: Pracownia Psychoedukacji oraz Oblicza psychologii oraz na Instagram: popatrz_jeszcze_raz. W ten sposób można zapoznać się trochę ze mną i moim rozumieniem dynamiki życia wewnętrznego i relacji z innymi ludźmi.

Przyjmuję pacjentów/klientów w wieku od 12 roku życia (wymagana zgoda rodzica/rodziców). Na spotkaniach zawsze zapewniam bezpieczne warunki rozmowy, której przebieg i tematyka są objęte tajemnicą zawodową. Współpracuję z psychiatrą specjalności dzieci i młodzieży oraz psychiatrą osób dorosłych.

Zadzwoń lub napisz, ustalimy porę spotkań konsultacyjnych, po których zdecydujesz co dalej bogatszy/bogatsza o nową perspektywę lub kilka.
Certyfikaty
Mam doświadczenie w pracy środowiskowej z osobami doświadczającymi zaburzeń i chorób psychicznych oraz ich rodzinami, diagnozie uzależnień. Mam doświadczenie w pracy z dziećmi z zespołem Aspergera oraz ich rodzinami. Prowadzę procesy terapeutyczne młodzieży z różnymi problemami natury psychicznej, emocjonalnej, tożsamościowej. Odbywałam staże w Centrum Psychiatrii oraz Poradni Zdrowia Psychicznego. Droga zawodowa doprowadziła mnie ostatecznie do własnego gabinetu.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
łódzkie, małopolskie, opolskie, śląskie

Media społecznościowe

Opinie

(2 opinie) napisz opinię
M
Myszka98
z panią Patrycją można pogadać normalnie nie jak z rodzicami. dziekuje, M
O
Ogroduserce
Polecam Panią magister.