"Awaryjne Otwieranie Samochodów i Mieszkań Katowice 24 h"

Ślusarze
ul. Kossutha 5, 40-844 Katowice śląskie
(2 opinie) napisz opinię

Podobne firmy w okolicy

(5)
(4)

Informacje

Siedzibą "Awaryjne Otwieranie Samochodów i Mieszkań Katowice 24 h" jest Katowice w województwie śląskim. Działalność firmy koncentruje się na branży Ślusarze.
Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat działalności "Awaryjne Otwieranie Samochodów i Mieszkań Katowice 24 h", skorzystaj z możliwości kontaktu poprzez telefon: 508 147 380
Firmę "Awaryjne Otwieranie Samochodów i Mieszkań Katowice 24 h" znajdziesz pod adresem 40-844 Katowice ul. Kossutha 5,. Dokładne współrzędne geograficzne dla tej lokalizacji to: [kopiuj]
Wysoki poziom wiedzy i kompetencji firmy, wynikający z wieloletniej działalności w branży, zapewni klientom "Awaryjne Otwieranie Samochodów i Mieszkań Katowice 24 h", spełnienie oczekiwań i realizację powierzonych jej projektów.

Opinie

(2 opinie) napisz opinię
P
D
-
Pomoc drogowa -transport
Suzuki ma opanowane
R
K
Roztargniony kierowca.
Witam.Ciężarówka MAN z 2006 ,zapomniałem wyjąć kluczyki ze stacyjki,czasnołem drzwiami i auto się zamkneło.przyjechał fachowiec i auto otwarte w kilka minut .Obeszło się bez wybijania szyby.Polecam.
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.