BHP Inka Bogdan Szaniawski

Dbamy o bezpieczeństwo w firmach

Pomiary, konsultacje i badania BHP
ul. Meteorologów 49/2, 40-526 Katowice, woj. śląskie
(24 opinie) napisz opinię
BHP Inka Bogdan Szaniawski
ul. Meteorologów 49/2, 40-526 Katowice, woj. śląskie
NIP
6441758858
Telefon
BHP Inka Bogdan Szaniawski

Informacje

Opis działalności firmy BHP Inka Bogdan Szaniawski w Katowice
BHP Inka to firma działająca od ponad 15 lat z siedzibą w Katowicach, oferująca usługi BHP. Działalność prowadzi Bogdan Szaniawski. Zapewniamy pełna obsługę okolicznych firm, doradztwo i nie tylko.
Produkty i usługi
Nasza oferta obejmuje szkolenia BHP i PPOŻ oraz kursy pierwszej pomocy, które prowadzone są w firmach przez wykwalifikowanych profesjonalistów, w tym ratowników medycznych, specjalistów BHP oraz ekspertów ds. ochrony przeciwpożarowej. Możemy zaproponować kursy wstępne i okresowe dla pracowników każdego szczebla. Po zakończeniu każdego szkolenia uczestnicy otrzymują certyfikat ukończenia kursu, potwierdzający zdobyte umiejętności i wiedzę. Takie kursy odbywać się mogą stacjonarnie lub online.

BHP Inka pomaga również w opracowywaniu i wdrażaniu systemów zarządzania BHP oraz procedur zapobiegających wypadkom w firmach, co przyczynia się do zwiększenia bezpieczeństwa i komfortu pracy. Nasze działania obejmują też:

- wsparcie w zakresie tworzenia dokumentacji BHP,
- sprawcie w opracowywaniu procedur BHP,
- ocenę ryzyka zawodowego,
- obsługę wypadków przy pracy,
- audyty BHP,
- audyty Ppoż.,
- tworzenie instrukcji przeciwpożarowych obiektów.

Dzięki naszym usługom przedsiębiorstwa mogą liczyć na profesjonalne i kompleksowe podejście do kwestii bezpieczeństwa pracy.

Usługi wykonujemy głównie na terenie województw śląskiego, małopolskiego i świętokrzyskiego, w tym obejmując zasięgiem takie miasta, jak Gliwice, Katowice, Chorzów, Ruda Śląska, Bytom, Sosnowiec, Dąbrowa Górnicza, Będzin, Kraków oraz Kielce.

Nasza firma cieszy się wysokim zaufaniem klientów, o czym świadczą liczne referencje od przedsiębiorstw i instytucji, z którymi współpracujemy. Jesteśmy dumni z naszego wkładu w poprawę bezpieczeństwa w miejscach pracy i stale dążymy do podnoszenia jakości naszych usług.

Zapraszamy do współpracy z BHP Inka, gdzie bezpieczeństwo i higiena pracy są priorytetem!
Zasięg działania
Firma BHP Inka Bogdan Szaniawski z lokalizacji: Katowice świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
dolnośląskie, kujawsko-pomorskie, lubelskie, lubuskie, łódzkie, małopolskie, mazowieckie, opolskie, podkarpackie, podlaskie, pomorskie, śląskie, świętokrzyskie, warmińsko-mazurskie, wielkopolskie, zachodniopomorskie

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
(24 opinie) napisz opinię
R
M
V
Robert Muszyński VIEW
Rzetelna firma, z którą miło współpracować. Szkolenie przeprowadzone profesjonalnie. Polecam!
M
Z
N
Marcin z Nobud Sp. z o.o.
Zamówiliśmy Instrukcję bezpieczeństwa pożarowego hali fabrycznej. W ustalonym terminie mogliśmy dzięki zaangażowaniu Inspektora ppoż. z Inka Bhp, który na czas instrukcję wykonał przejść spokojnie kontrolę PSP.
G
G
Grzegorz Gara
Miłe zaskoczenie. Łatwy kontakt, konkretne ustalenia. Polecam
S
L
S
Stanisława Lavens Sp. z o.o.
Wspólpracujemuy od lat. Polecam bezwzględnie.
K
C
C
Katarzyna C. Celkar
Szkolenia wstępne od ręki. Polecam
K
K
H
Katarzyna Kolman. Horyzont.
Protokół po wypadku, którego doznała za granicą moja pracownica zrobili na czas i fachowo.
M
B
Małgorzata Bełdycka
Firma Inka obsługuje mnie już od 4 lat i jestem bardzo zadowolona z obsługi Pana Bogdana. Szkolenia dla pracowników są przeprowadzane szybko i profesjonalnie a dokumentacja zgodnie z wymogami zawsze na czas. Polecam Małgorzata Bełdycka
M
K
Marcin Kuch
Zadzwoniłem do kilkunastu firm od szkoleń i dopiero Pan Bogdan z firmy "Inka" potraktował mnie tak jak tego sobie życze. Dopasował szkolenia do godzin pracy moich pracowników. Szkolenie zostało sprawnie przeprowadzone bez problemów, a warunki i cenę mogłem negocjować. Polecam . Marcin Kuch.
Z
Zamojski
Zorganizowałem szkolenie dla swoich pracowników na odległość.. Kontakt telefoniczny, email i w tym samym dniu nowi pracownicy zostali przeszkoleni a ja, jako pracodawca szkolę się z przesłanych materiałów. Miodzio
G
S
Z
Grafic sp z.o.o
Firma jak najbardziej zapisała się pozytywnie w mojej pamięci, bardzo dokładnie wykonała swoje zadanie, a współpraca przebiegała szybko i sprawnie. Polecam.
C
Czest
Dokumentacja i ustalenia ryzyka zawodowego została wykonana bardzo starannie za pomocą nowoczesnego oprogramowania i sprawdzonych metod. Jestem bardzo zadowolony z pracy Inki. Pozdrawiam
D
Dawidowski
To są specjaliści od szkoleń, dobrze trafiłem. W Sosnowcu nie ma lepszego ośrodka szkoleniowego według mnie. Polecam go nie tylko za dobre podejście do klienta, ale też dobre ceny.
L
S
Lander sc
Muszę powiedzieć, że szkolenie bhp objęło całą kadrę pracowników. Przeprowadzone szybko i rzetelnie.
L
laskowscy
Dobrze, że dojechali na miejsce i przeprowadzili szkolenie u mnie, tak to byłby kłopot z wysłaniem wszystkich pracowników do nich. Usługa została wykonana profesjonalnie.
N
nieznany
Firma szkoleniowa doskonale się spisała przeprowadzając, w krótkim czasie ciąg szkoleń bhp dla pracowników. Wiem, że po tym szkoleniu pracownicy są uświadomieni jak pracować zgodnie z zasadami bhp i zachowywać bezpieczeństwo na stanowiskach pracy.
N
nieznany
Organizacja szkolenia miała być małym wyzwaniem dla naszych pracowników. Na szczęście dzięki Ince wszystko ładnie wypaliło i szkolenie przebiegło sprawnie i kompleksowo bez żadnych organizacyjnych wtop. Personel jest właściwie przeszkolony, a to jest bardzo ważne.
N
nieznany
bardzo rzeczowo przeprowadzone szkolenie. muszę przyznać, że nie spodziewałem się takiej dokładności. z pewnością są warci swojej ceny.
N
nieznany
Szkolenie dla pracodawców i kierowników odbyło sie dobrze, właśnie czegoś takiego oczekiwałam. Można powiedzieć ze są w porządku i sprawdzaja się dobrze.
A
A.
Szkolenie dla pracowników bez zastrzeżeń. Założenie zrealizowane.
N
nieznany
Mogę śmiało polecić, ta firma już jest sprawdzona przeze mnie i super.
Ż
S
S
Żuraw Sarens Sp. z o.o.
Szybko, solidnie i z dojazdem do klienta. Polecam
P
A
H
PPUH ALL-Tech, H.Jaworek
Korzystamy z uslug firmy od 05.2010 Ostatnia kontrola PIP bez zastrzezen. Polecam.
M
S
Z
MDML Sp. z o.o
ciekawie, multimedialnie, szybko i u mnie w firmie
Z
S
Zarges S.A
profesjonalnie i tanio. polecam.

Słowa kluczowe