Studio Burda Grażyna Burda, Ewa Hadamik, Danuta Lamch S.C.

Salony i gabinety kosmetyczne
ul. Mikołowska 47, 40-065 Katowice, woj. śląskie
(11 opinii) napisz opinię

Podobne firmy w okolicy

(5)
(5)

Informacje

Firma prowadzi swoją działalność w ramach branży Salony i gabinety kosmetyczne. Studio Burda Grażyna Burda, Ewa Hadamik, Danuta Lamch S.C. ma swoją siedzibę w miejscowości Katowice w województwie śląskim.
Firma świadczy działalność pod adresem 40-065 Katowice ul. Mikołowska 47. Jeśli chcesz spotkać się z jej przedstawicielem osobiście, skorzystaj ze współrzędnych geograficznych siedziby Studio Burda Grażyna Burda, Ewa Hadamik, Danuta Lamch S.C.: [kopiuj]
Wieloletnia obecność firmy na rynku, pozwala nam na przekonanie, że jej Pracownicy zagwarantują wysoki poziom obsługi i kompetencje niezbędne do załatwienia przedsięwzięć zleconych Studio Burda Grażyna Burda, Ewa Hadamik, Danuta Lamch S.C..

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
(11 opinii) napisz opinię
G
Gosia
Dziękuję. Wizyta bezstresowo, komfortowa, nie było praktycznie ludzi, więc można było się zrelaksować. Pani Ewa, to cudowna fryzjerka. Świetna stylistka. Można jej w pełni zaufać. POLECAM
J
Julia
bardzo przyjemna atmosfera i obsługa na miejscu. Nie spodziewałam się, że będę tak zadowolona. Jestem po nanoplastii i powiem szczerze, że moje włosy dawno nie były tak miękkie i proste. Dziękuję.
M
Maja
Pasemka wyglądają świetnie! Jestem pozytywnie zaskoczona. Pasemka prezentują się zgodnie z oczekiwaniami. Ta nowa metoda działa cuda, jakość pasemek jest naprawdę dobra. Dziękuje.
S
Sonia
Fajnie, że tu trafiłam. Keratynowe prostowanie włosów działa cuda! Moje włosy są gładkie, proste, wygladzone.
A
arta
Lepiej wybrać nie mogłam. Montura siateczkowa sprawiła, że wszelkie ubytki zostały zniwelowane. Efekt jest spektakularny. POLECAM
K
Karolina
Doskonałe strzyżenie. Moja grzywka wygląda teraz idealnie! Czuję się w niej cudownie i cieszę się, że spotkałam się tu z takim profesjonalizmem. Chętnie wrócę ponownie.
W
Wiktoria
Dobre strzyżenie – wreszcie wyglądam, jakby było więcej włosów Uwielbiam jakość tych włosów do przedłużania. Zawsze tu wracam i nie zamierzam zmieniać salonu fryzjerskiego. Obsługa jeste fenomenalna. Czuję się u nich świetnie. Lubię tu wracać!
A
Agnese
Co jak co, ale na zagęszczanie włosów się znają i robią to perfekcyjnie. Jakość włosów jest wybitna. Chwilkę nalezy poczekać na efekt, ale opłaca się. Super amtosfera w salonie, pyszna kawa i miła obsługa.
M
Mika
Fantastyczny efekt! Moje włosy w końcu się nie puszą, są gładkie, proste i czuję się w nich fantastycznie. Jestem bardzo zadowolona z tego miejsca.
E
Elżbieta
Jestem pozytywnie zaskoczona tym miejscem. Cudowna atmosfera, indywidualne podejście do klienta. Nic więcej mi nie potrzeba. Cieszę się, żę mam takie miejsce w Katowicach.
E
Ewelina
Super ceny, dogodna lokalizacja. Salon spełnił moje oczekiwania. Koloryzacja farbami organicznymi, to must have. Piękna głębia koloru, bardzo dobrze się przyjmują. Efekt jest naprawdę spektakularny.
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.