BHP Inka Bogdan Szaniawski

Bezpieczeństwo i higiena pracy dla Twojej firmy

Pomiary, konsultacje i badania BHP
Rynek 12 pok. 618, 40-003 Katowice, woj. śląskie
(24 opinie) napisz opinię
BHP Inka Bogdan Szaniawski

Informacje

Opis działalności firmy BHP Inka Bogdan Szaniawski w Katowice
Firmę Inka, znajdującą się w Katowicach, prowadzi Bogdan Szaniawski. Świadczy kompleksowe usługi w zakresie BHP i ppoż. Zapewnia profesjonalną obsługę firm. Założyciel zaprasza do zapoznania się z pełną ofertą.
Produkty i usługi
Firma Inka z Katowic oferuje szkolenia z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy dla pracowników i pracodawców. Działa prężnie w tym zakresie już od blisko półtorej dekady. Prowadzi wstępne szkolenia BHP dla uczniów, praktykantów, pracowników administracyjno-biurowych oraz osób zatrudnionych na stanowiskach robotniczych i inżynieryjno-technicznych. Prowadzi też szkolenia okresowe BHP dla służb BHP, pracodawców, kadry kierowniczej, a także pracowników inżynieryjno-technicznych, administracyjno-biurowych oraz robotniczych. Korzystając z platformy do e-learningu, prowadzi też szkolenia BHP przez internet.

Inka przygotowała bogatą ofertę w zakresie nadzoru BHP. Oferta obejmuje między innymi takie usługi jak:

- oceny ryzyka zawodowego,
- analizy stanu BHP,
- sprawdzanie ergonomii stanowisk pracy,
- opracowywanie oraz aktualizacja instrukcji bezpieczeństwa pożarowego obiektu,
- prowadzenie rejestrów,
- audyty warunków pracy.

Pomaga też w prowadzeniu kursów pierwszej pomocy przedmedycznej. Służy fachowym wsparciem we wdrażaniu Systemu Zarządzania BHP. W ramach ochrony środowiska oferuje między innymi: naliczanie opłat środowiskowych, sporządzanie programów gospodarki odpadami czy wykonywanie pomiarów hałasu i zapylenia środowiskowego na stanowiskach pracy.

Pracownicy zachęcają do odwiedzenia strony internetowej. Można znaleźć tam więcej szczegółowych informacji na temat oferty.

Zapraszają serdecznie do skorzystania z profesjonalnych usług firmy.
Zasięg działania
Firma BHP Inka Bogdan Szaniawski z lokalizacji: Katowice świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
dolnośląskie, kujawsko-pomorskie, lubelskie, lubuskie, łódzkie, małopolskie, mazowieckie, opolskie, podkarpackie, podlaskie, pomorskie, śląskie, świętokrzyskie, warmińsko-mazurskie, wielkopolskie, zachodniopomorskie

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
(24 opinie) napisz opinię
R
M
V
Robert Muszyński VIEW
Rzetelna firma, z którą miło współpracować. Szkolenie przeprowadzone profesjonalnie. Polecam!
M
Z
N
Marcin z Nobud Sp. z o.o.
Zamówiliśmy Instrukcję bezpieczeństwa pożarowego hali fabrycznej. W ustalonym terminie mogliśmy dzięki zaangażowaniu Inspektora ppoż. z Inka Bhp, który na czas instrukcję wykonał przejść spokojnie kontrolę PSP.
G
G
Grzegorz Gara
Miłe zaskoczenie. Łatwy kontakt, konkretne ustalenia. Polecam
S
L
S
Stanisława Lavens Sp. z o.o.
Wspólpracujemuy od lat. Polecam bezwzględnie.
K
C
C
Katarzyna C. Celkar
Szkolenia wstępne od ręki. Polecam
K
K
H
Katarzyna Kolman. Horyzont.
Protokół po wypadku, którego doznała za granicą moja pracownica zrobili na czas i fachowo.
M
B
Małgorzata Bełdycka
Firma Inka obsługuje mnie już od 4 lat i jestem bardzo zadowolona z obsługi Pana Bogdana. Szkolenia dla pracowników są przeprowadzane szybko i profesjonalnie a dokumentacja zgodnie z wymogami zawsze na czas. Polecam Małgorzata Bełdycka
M
K
Marcin Kuch
Zadzwoniłem do kilkunastu firm od szkoleń i dopiero Pan Bogdan z firmy "Inka" potraktował mnie tak jak tego sobie życze. Dopasował szkolenia do godzin pracy moich pracowników. Szkolenie zostało sprawnie przeprowadzone bez problemów, a warunki i cenę mogłem negocjować. Polecam . Marcin Kuch.
Z
Zamojski
Zorganizowałem szkolenie dla swoich pracowników na odległość.. Kontakt telefoniczny, email i w tym samym dniu nowi pracownicy zostali przeszkoleni a ja, jako pracodawca szkolę się z przesłanych materiałów. Miodzio
G
S
Z
Grafic sp z.o.o
Firma jak najbardziej zapisała się pozytywnie w mojej pamięci, bardzo dokładnie wykonała swoje zadanie, a współpraca przebiegała szybko i sprawnie. Polecam.
C
Czest
Dokumentacja i ustalenia ryzyka zawodowego została wykonana bardzo starannie za pomocą nowoczesnego oprogramowania i sprawdzonych metod. Jestem bardzo zadowolony z pracy Inki. Pozdrawiam
D
Dawidowski
To są specjaliści od szkoleń, dobrze trafiłem. W Sosnowcu nie ma lepszego ośrodka szkoleniowego według mnie. Polecam go nie tylko za dobre podejście do klienta, ale też dobre ceny.
L
S
Lander sc
Muszę powiedzieć, że szkolenie bhp objęło całą kadrę pracowników. Przeprowadzone szybko i rzetelnie.
L
laskowscy
Dobrze, że dojechali na miejsce i przeprowadzili szkolenie u mnie, tak to byłby kłopot z wysłaniem wszystkich pracowników do nich. Usługa została wykonana profesjonalnie.
N
nieznany
Firma szkoleniowa doskonale się spisała przeprowadzając, w krótkim czasie ciąg szkoleń bhp dla pracowników. Wiem, że po tym szkoleniu pracownicy są uświadomieni jak pracować zgodnie z zasadami bhp i zachowywać bezpieczeństwo na stanowiskach pracy.
N
nieznany
Organizacja szkolenia miała być małym wyzwaniem dla naszych pracowników. Na szczęście dzięki Ince wszystko ładnie wypaliło i szkolenie przebiegło sprawnie i kompleksowo bez żadnych organizacyjnych wtop. Personel jest właściwie przeszkolony, a to jest bardzo ważne.
N
nieznany
bardzo rzeczowo przeprowadzone szkolenie. muszę przyznać, że nie spodziewałem się takiej dokładności. z pewnością są warci swojej ceny.
N
nieznany
Szkolenie dla pracodawców i kierowników odbyło sie dobrze, właśnie czegoś takiego oczekiwałam. Można powiedzieć ze są w porządku i sprawdzaja się dobrze.
A
A.
Szkolenie dla pracowników bez zastrzeżeń. Założenie zrealizowane.
N
nieznany
Mogę śmiało polecić, ta firma już jest sprawdzona przeze mnie i super.
Ż
S
S
Żuraw Sarens Sp. z o.o.
Szybko, solidnie i z dojazdem do klienta. Polecam
P
A
H
PPUH ALL-Tech, H.Jaworek
Korzystamy z uslug firmy od 05.2010 Ostatnia kontrola PIP bez zastrzezen. Polecam.
M
S
Z
MDML Sp. z o.o
ciekawie, multimedialnie, szybko i u mnie w firmie
Z
S
Zarges S.A
profesjonalnie i tanio. polecam.

Słowa kluczowe

BHP,
Inka,