Piotr Piłat Serwis Sprzętu AGD

Naprawimy każdą usterkę w Twoim sprzęcie AGD

Serwis sprzętu AGD
ul. Gierałtowskiego 19, 41-700 Ruda Śląska śląskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
501 398 273
Adres korespondencyjny
ul. Gierałtowskiego 19, 41-700 Ruda Śląska śląskie

Informacje

Opis działalności
Piotr Piłat prowadzi firmę, która zajmuje się serwisem sprzętu AGD. Siedziba firmy znajduje się w Rudzie Śląskiej, w województwie śląskim. Działamy na rynku od 2014 roku. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.
Produkty i usługi
Każde urządzenie może się czasem popsuć. Wadliwa seria lub niewłaściwe użytkowanie to jedne z najczęstszych przyczyn awarii domowego sprzętu. Jednak zakup nowego urządzenia jest często bardzo drogi. Dlatego właśnie oferujemy Państwu profesjonalną naprawę sprzętu AGD. Zajmujemy się serwisem od wielu lat. Udało nam się wyeliminować setki usterek i przywrócić sprzęt do działania.

Naprawa wykonywana przez specjalistę, który posługuje się specjalistycznym sprzętem nie musi być, ani długa, ani kosztowna. Nasz serwis pozwala zaoszczędzić Państwu pieniądze.

Nasza oferta obejmuje usługi takie jak:
- serwis zmywarek,
- serwis lodówek,
- serwis pralko-suszarek,
- naprawa pralki.

Oferujemy serwis sprzętu AGD z dojazdem do Klienta. Jeżeli awaria jest niewielka zawsze staramy się naprawić ją w Państwa mieszkaniu. Podejmujemy sięrównież skomplikowanych napraw. Zawsze oceniamy stan techniczny urządzenia i szczerze mówimy Klientowi, czy warto jest naprawiać sprzęt.

Zapraszamy do współpracy z firmą Piotra Piłata z Rudy Śląskiej.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
śląskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń