"Gramir-Stal" Sp.j. Samek Napora
Wyroby hutnicze
ul. Hallera 18A, 41-709 Ruda Śląska woj: śląskie
Jak postrzegasz tę firmę?
Podobne firmy w okolicy
(0 opinii)
św. Pawła 11/208, Chorzów
Steel Trans Polska, z siedzibą w Chorzowie, to firma specjalizująca się w obróbce i sprzedaży stali. Od 2011 roku, pod kierownictwem Patrycjusza Kozłowskiego, dostarczamy wysokiej jakości produkty stalowe, które znajdują zastosowanie w produkcji maszyn oraz budowie instalacji przemysłowych i konstrukcji.
4.9
(17 opinii)
Śląska 5, Gliwice
Firma Hax-Inox z Gliwic działa jako autoryzowany, polski przedstawiciel firmy Staudestahl. Specjalizuje się w sprzedaży detalicznej i hurtowej wyrobów hutniczych. Klientom zapewnia szybką realizację
(0 opinii)
bpa Herberta Bednorza 2A/6, Katowice
Prowadzimy firmę Kastal, której siedziba znajduje się w Katowicach. Właścicielem firmy jest Krzysztof Krystkowiak.
4.9
(12 opinii)
Nakielska 35, Tarnowskie Góry
Jesteśmy firmą Uramet-TG, której właścicielem jest Andrzej Ramuś. Nasza siedziba znajduje się w
Kontakt
Aktualizuj dane firmy"Gramir-Stal" Sp.j. Samek Napora
ul. Hallera 18A, 41-709 Ruda Śląska woj: śląskie
NIP
6312373843
Strona www
http://www.gramirstal.plTelefon
(32) 342...Informacje
Opinie
WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
Jak postrzegasz tę firmę?
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.
Wizytówka PanoramaFirm = lepsza widoczność w sieci
Dołącz teraz