Qwerty Hurtownia części i akcesoria AGD

Hurtownie sprzętu AGD
ul. św. Józefa 24C, 44-200 Rybnik śląskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
603 152 145
Adres korespondencyjny
ul. św. Józefa 24C, 44-200 Rybnik śląskie

Informacje

Opis działalności
Prowadzimy hurtownię Qwerty specjalizującą się w sprzedaży detalicznej i hurtowej wysokojakościowych części i akcesoriów do AGD.
Produkty i usługi
W branży działamy już od 2010 roku. Zapewniamy ogromny wybór części, profesjonalną obsługę oraz szybką realizację zamówień. Naszą ofertę kierujemy nie tylko do osób prywatnych, ale także sklepów i serwisów. Dysponujemy częściami do urządzeń takich marek, jak między innymi: Indesit, Samsung, Krups, Bosch, Zelmer, Miele czy Amica. Prowadzimy również sklep internetowy w którym można zamówić potrzebne części bez wychodzenia z domu.

W ofercie mamy części zamienne do pralek, lodówek, kuchenek, zmywarek, ekspresów do kawy, robotów, a także maszyn do szycia czy maszyn do mielenia. Proponujemy też takie części do odkurzaczy jak: filtry, rury, ssawki, węże ssące, worki, silniki czy zapachy. Sprzedajemy też chemię gospodarczą. Zapewniamy szeroki wybór klejów, taśm, odkamieniaczy, odświeżaczy, smarów oraz uszczelniaczy.

Dodatkowo handlujemy dzbankami i filtrami do wody oraz elementami wyposażenia domu takimi, jak: czujniki tlenku węgla, małe AGD czy filtry do wody.

Dzięki naszym częściom będziecie mogli Państwo tanio i szybko wykonać naprawy w przypadku awarii artykułów gospodarstwa domowego.

Zapraszamy do odwiedzenia naszego sklepu internetowego.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe