"Ardach" Sp. z o.o.

Dachy i usługi dekarskie
ul. Wiatraczna 10, 44-217 Rybnik śląskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Podobne firmy w okolicy

(5)
(5)
(4)
NIP
6422214442

Informacje

Głównym profilem działalności firmy "Ardach" Sp. z o.o. jest Dachy i usługi dekarskie. Siedziba firmy znajduje się w miejscowości Rybnik w województwie śląskim.
Firmę "Ardach" Sp. z o.o. znajdziesz pod adresem 44-217 Rybnik ul. Wiatraczna 10,. Dokładne współrzędne geograficzne dla tej lokalizacji to: [kopiuj]
Mamy nadzieję, że już niedługo dołączysz do zadowolonych klientów firmy "Ardach" Sp. z o.o.. Zachęcamy do pozostawienia opinii o firmie w naszej sekcji “Oceny i opinie”.

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
G
G
P
Gola Grzegorz p.o. kierownika Działu Technicznego
Firma Ardach wykonała dla Zakładu Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej z siedzibą w Czerwionce-Leszczynach w roku 2007 remonty kapitalne dachów pokrytych dachówką karpiówką, papą termozgrzewalną oraz likwidacją pokrycia azbestowego wraz z instalacjami odgromowymi i przemurowaniem kominów ponad dachem. Roboty zostały wykonane terminowo i fachowo. Polecamy usługi w/w firmy innym inwestorom
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.