Agrekom

Szybkie i wydajne malowanie dużych powierzchni za pomocą naszych agregatów

Narzędzia
al. Wolności 22/4, 41-219 Sosnowiec śląskie
(13 opinii) napisz opinię
Telefon
503 072 133
Agrekom

Informacje

Opis działalności
Od 2013r zajmujemy się produkcja i sprzedażą kompresorów, pneumatycznych agregatów tynkarskich i malarskich, bielarek, opryskiwaczy i pianownic. Nasze produkty posiadają certyfikat CE. Oferujemy fachowe doradztwo i gwarancję Door-to-Door.
Produkty i usługi
Agrekom to marka, która udostępnia Państwu uniwersalne oraz wydajne agregaty tynkarskie, idealnie do nakładania tynków oraz prac montażowych i wykończeniowych. Modele firmy Agrekom mogą służyć do mieszanek mokrych. Do zbiorników wlewa się wcześniej przygotowaną i wymieszaną masę, aby następnie nałożyć je na wybraną powierzchnię za pomocą specjalnego pistoletu. Urządzenia znajdują swoje zastosowanie przy tynkach cementowych, wapiennych, gipsowych. W zależności od Państwa potrzeb możecie zakupić agregaty, które zapewniają efektywną pracę także na dużych powierzchniach przemysłowych. Wiele modeli ma bardzo niewielkie wymiary, więc sprzęt można łatwo transportować. Wieloletnią eksploatację zapewnia również budowa samego agregatu, który jest łatwy do czyszczenia i wykonany z komponentów najwyższej jakości. Podczas wybieranie agregatu tynkarskiego warto zwrócić uwagę na parametry takie jak wielkość zbiornika, odległość podawania, czy wydajność. Kadra Agrekom chętnie doradzi Państwu w wyborze odpowiedniego sprzętu, który będzie dostosowany do Waszych potrzeb.

W ofercie sprzedażowej znajdują się także:
- agregaty malarskie,
- bielarki,
- kompresory.

Agregaty malarskie firmy Agrekom mogą być używane podczas remontu mieszkania oraz prac wykończeniowych. Zapewniają szybkie prace malarskie. Ich konstrukcja jest łatwa w obsłudze.

Zapraszamy do kontaktu z firmą Agrekom z Sosnowca. Po kontakcie telefonicznym otrzymacie Państwo wszystkie niezbędne informacji i pomoc.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

(13 opinii) napisz opinię
K
Kupujący
Polecam Firmę! Zamówienie sprawnie obsłużone, sprzęt się sprawdził przy bieleniu wapnem a także rzadką emalią ochronną do drewna.
M
mrBom
maluje się błyskawicznie. Urządzenie do polecenia.
R
Ron
Super
M
C
Mirosław Cieloszyk
Bielarka do bielenia wapnem, no cóż, najlepsze urządzenie na przestrzeni trzydziestu lat od kiedy hoduję kury. Urządzenie lekkie i łatwe w użyciu. Trzeba mieć oczywiście kompresor, ala w każdym gospodarstwie takim jak moje kompresor jest. Urządzenie nierdzewne i perfekcyjnie wykonane. Jakość bielenia powalająca. żadnych zacieków. Po zmianie dyszy na dyszę do oprysków zdezynfekowałem kurnik. Gorąco polecam.
G
Grazyna
Sprzęt niezawodny miła I profesjonalna obsługa klienta polecam
@
@zona.rolnika
Sprzęt działa bez zarzutu. Obsługa i kontakt na poziomie profesjonalnym. Polecamy
N
Nati
Bielarka jest super, praca przy niej jest znacznie szybsza i jest łatwa w obsłudze
G
Grzeg
Kupiłem agregat do natrysku farby. Przy dobrym ustawieniu ciśnienia pracuje się bardzo przyjemnie i szybko. Obsługa klienta na wysokim poziomie.
A
B
Ania B
Profesjonalne podejście do klienta
A
B
Ania B
Zakupiliśy BIELARKA agregat do wapna  i jesteśmy bardzo zadowoleni, praca jest szybsza i lżejsza. Pozdrawiam
A
Anita
Profesjonalne podejście do klienta, szybka wysyłka.
K
J
Kamil J.
Agregaty tynkarskie naprawdę fajnej jakości. Od roku pracuje na czarnym pistolecie i dla mnie to rewelacja.
E
Erwin
Polecam ich bielarki! To bardzo proste, ale i funkcjonalne urządzenia. Są naprawdę wydajne i muszę przyznać, że praca z ich wykorzystaniem idzie bardzo szybko.