"Awaryjne Otwieranie Drzwi Mieszkań i Samochodów"

Ślusarze
ul. Białostocka 31/11, 41-219 Sosnowiec śląskie
(9 opinii) napisz opinię

Podobne firmy w okolicy

(5)
(4)
(4)

Informacje

"Awaryjne Otwieranie Drzwi Mieszkań i Samochodów" działa w branży Ślusarze. Siedziba firmy znajduje się w województwie śląskim w miejscowości Sosnowiec.
Firma nie dostarczyła nam szczegółowych danych na temat swojej oferty.
Więcej informacji na jej temat uzyskasz poprzez kontakt z "Awaryjne Otwieranie Drzwi Mieszkań i Samochodów" poprzez telefon: 508 147... .
Możesz osobiście odwiedzić siedzibę "Awaryjne Otwieranie Drzwi Mieszkań i Samochodów". Chcąc do niej dotrzeć kieruj się pod adres:ul. Białostocka 31/11, 41-219 Sosnowiec.
Korzystając z nawigacji GPS możesz posłużyć się współrzędnymi geograficznymi firmy: 50.29135N, 19.19152E. [kopiuj]
Wysoki poziom wiedzy i kompetencji firmy, wynikający z wieloletniej działalności w branży, zapewni klientom "Awaryjne Otwieranie Drzwi Mieszkań i Samochodów", spełnienie oczekiwań i realizację powierzonych jej projektów.

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
(9 opinii) napisz opinię
P
D
-
Pomoc drogowa -transport
Suzuki ma opanowane
R
K
Roztargniony kierowca.
Witam.Ciężarówka MAN z 2006 ,zapomniałem wyjąć kluczyki ze stacyjki,czasnołem drzwiami i auto się zamkneło.przyjechał fachowiec i auto otwarte w kilka minut .Obeszło się bez wybijania szyby.Polecam.
B
Bolesław
Nie mogłem otworzyć drzwi na pakę w Fordzie Transit. Byłem u mechanika i stwierdził awarię modułu centralnego zamka. W P F znalazłem numer do Awaryjnego Otwierania Samochodów w Sosnowcu na Białostockiej. Starszy pan od razu stwierdził, że to nie awaria modułu tylko klamki i po kilkunastu minutach miałem otwarte auto. Diagnoza była w właściwa.
J
Jorguś
Super sprawa, skoda fabia otwarta nawet nie zauważyłem kiedy. Profesjonalnie. Polecam!
Z
Zdzichu
Super sprawa, szybko i bezboleśnie. Polecam!
R
Robert
Jest ok polecam
K
klient
bo do Bardzo Małych Wozów się nie opłaca wszystko okej, szybko i bez problemów
K
Klijęt
niby ok ole do BMW kluczy nie dorabiają
M
K
Marzena Kijak
Szybko,fachowo,rozsądna cena.
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.