"Awaryjne Otwieranie Samochodów i Mieszkań Sosnowiec 24 h"

Ślusarze
ul. Białostocka 31/11, 41-219 Sosnowiec śląskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Podobne firmy w okolicy

(5)

Informacje

"Awaryjne Otwieranie Samochodów i Mieszkań Sosnowiec 24 h" działa w branży Ślusarze. Siedziba firmy znajduje się w województwie śląskim w miejscowości Sosnowiec.
W celu uzyskania więcej informacji na temat oferty firmy zadzwoń pod numer 508 147 380
Z przedstawicielem firmy "Awaryjne Otwieranie Samochodów i Mieszkań Sosnowiec 24 h" możesz spotkać się także osobiście, pod adresem 41-219 Sosnowiec ul. Białostocka 31/11,. Jeśli korzystasz z nawigacji GPS możesz użyć współrzędnych geograficznych: [kopiuj]
Jesteśmy przekonani, że doświadczenie firmy "Awaryjne Otwieranie Samochodów i Mieszkań Sosnowiec 24 h" w branży oraz jej Pracownicy zagwarantują wysoki poziom kompetencji i obsługi Klientów.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
B
Bolesław
Nie mogłem otworzyć drzwi na pakę w Fordzie Transit. Byłem u mechanika i stwierdził awarię modułu centralnego zamka. W P F znalazłem numer do Awaryjnego Otwierania Samochodów w Sosnowcu na Białostockiej. Starszy pan od razu stwierdził, że to nie awaria modułu tylko klamki i po kilkunastu minutach miałem otwarte auto. Diagnoza była w właściwa.
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.