Egon Usługi Elektryczne Zbigniew Boryczka

Projekt, montaż, modernizacja, okresowe przeglądy instalacji elektrycznych

Elektroinstalatorstwo
ul. Kolonia Pod Klimontowem 23, 41-218 Sosnowiec, woj. śląskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Egon Usługi Elektryczne Zbigniew Boryczka
ul. Kolonia Pod Klimontowem 23, 41-218 Sosnowiec, woj. śląskie
NIP
6442268441
Telefon
Może cię zainteresować
Egon Usługi Elektryczne Zbigniew Boryczka

Informacje

Opis działalności firmy Egon Usługi Elektryczne Zbigniew Boryczka w Sosnowiec
Siedziba firmy Egon Zbigniewa Boryczki, zlokalizowana jest w Sosnowcu. Świadczy usługi w zakresie elektryki. Zaprasza do zapoznania się ze szczegółami oferty.
Produkty i usługi
Firma Egon zajmuje się montażem instalacji elektrycznej w domach, budynkach przemysłowych oraz obiektach użyteczności publicznej. Zapewnia kompleksową obsługę, począwszy od opracowania projektu nowej instalacji, nadzoru technicznego, aż po modernizację i przebudowę już istniejącej. Działa na terenie całego województwa śląskiego.

Oferta firmy Egon to także:
- okresowe przeglądy instalacji elektrycznej,
- inteligentny dom,
- instalacja i konfiguracja monitoringu oraz systemu alarmowego w budynkach.

Ponadto Egon działa jako pogotowie elektryczne. Zapewnia szybką pomoc w razie jakiejkolwiek awarii instalacji elektrycznych. Jest do Państwa dyspozycji przez całą dobę.

Firma elektryczna Egon w Sosnowcu serdecznie zaprasza do kontaktu telefonicznego i współpracy. Gwarantuje solidność i konkurencyjne ceny. Szczegóły oferty znajdą Państwo na stronie internetowej.
Zasięg działania
Firma Egon Usługi Elektryczne Zbigniew Boryczka z lokalizacji: Sosnowiec świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
śląskie

Aktualności

przeglądy instalacji elektrycznych

01.05.2024

Przeprowadzanie regularnych przeglądów okresowych instalacji elektrycznych jest jednym z obowiązków, które musi zrealizować każdy właściciel obiektu budowlanego. Dzięki temu ma się gwarancję bezproblemowej pracy wszystkich urządzeń wykorzystywanych w danym budynku. Chętnie zrealizujemy dla Państwa to zadanie!Zachęcamy do odwiedzenia strony internetowej firmy Egon!

systemy alarmowe

26.03.2024

Zajmujemy się tworzeniem systemów alarmowych oraz montażem monitoringu w budynkach. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że bezpieczeństwo we własnym domu lub miejscu pracy jest niezwykle ważne dla każdego człowieka, dlatego pomagamy Państwu w wybraniu odpowiedniego systemu i sprawnie go zainstalujemy.Zapraszamy do skorzystania z usług zakładu Egon z Sosnowca.

projekty instalacji technicznych

23.01.2024

Instalacje elektryczne są bardzo ważną częścią każdego domu oraz budynku o innym przeznaczeniu. Dlatego też ich odpowiednie zaplanowanie powinno być kluczowe. Chętnie stworzymy dla Państwa umiejętnie zoptymalizowany projekt, który zapewni wygodę korzystania z poszczególnych urządzeń.Zapraszamy do nawiązania współpracy z zakładem Egon.

inteligentny dom

01.11.2023

Do naszych zadań należy tworzenie instalacji inteligentnego domu. Pod tym pojęciem kryje się cały zbiór systemów oraz urządzeń, które mają zastosowanie w automatyce budynkowej. Wówczas całą elektryką zainstalowaną w domu można sterować poprzez sieć. Jest to pozornie skomplikowany system, który znacznie ułatwia życie.Zapraszamy do kontaktu z firmą Egon!

montaż instalacji elektrycznych

18.09.2023

Podstawą naszej oferty jest montowanie instalacji elektrycznych. Przedtem jednak bardzo ważnym krokiem jest sposób jej zaprojektowania i wykonania schematu. Staramy się w stu procentach bezpiecznie wykonywać swoje zadania, gdyż zdajemy sobie sprawę z tego, jak prąd elektryczny może być niebezpieczny.Zapraszamy do skorzystania z oferty zakładu Egon.

modernizacja instalacji elektrycznych

20.07.2023

Możecie Państwo liczyć z naszej strony na modernizację instalacji elektrycznych. Wiele z nich, które używane są do dnia dzisiejszego, nie spełniają podstawowych norm, jakie są obecnie przed nimi stawiane. Wówczas konieczny będzie przegląd instalacji elektrycznej oraz ich remont.Zapraszamy do skorzystania z usług firmy Egon!

instalacje elektryczne

07.05.2023

Zapewniamy kompleksową obsługę instalacji elektrycznych - zaczynamy od wykonania ich projektu, realizacji nadzoru technicznego, zamontowanie, aż po modernizację i przebudowę już istniejących instalacji. Działamy na terenie całego województwa śląskiego.Zachęcamy do odwiedzenia strony internetowej zakładu Egon.

usługi elektryczne

21.03.2023

Głównie zajmujemy się tworzeniem instalacji elektrycznej w różnego rodzaju budynkach. Zaliczamy do tego domy, obiekty użyteczności publicznej, lokale usługowe oraz zakłady przemysłowe. W trakcie realizowania zadań korzystamy ze specjalistycznych narzędzi.Zapraszamy do skorzystania z usług firmy Egon z Sosnowca.

zakład usług elektrycznych

30.01.2023

Prowadzimy zakład usług elektrycznych o nazwie Egon, który zlokalizowany jest w Sosnowcu, na terenie województwa śląskiego. Właścicielem działalności jest Zbigniew Boryczka. Posiadamy spore doświadczenie zawodowe i umiejętnie realizujemy wszystkie powierzone nam zadania.Zachęcamy do nawiązania owocnej współpracy z firmą Egon!

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń