Audio Computer Electronics Łukasz Pikuła

Serwis komputerów
ul. Krakowska 18, 41-217 Sosnowiec śląskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Podobne firmy w okolicy

Informacje

Serwis komputerów to branża, w której Audio Computer Electronics Łukasz Pikuła prowadzi swoją działalność. Siedzibą firmy jest Sosnowiec w województwie śląskim.
Niestety nie dysponujemy szczegółowymi danymi na temat oferty firmy.
Kontaktując się z jej przedstawicielem w drodze mailowej: pikula@ace-sosnowiec.net lub telefonicznej 693 404 922 możesz uzyskać więcej informacji na temat oferowanych przez nią produktów i usług.
Firmę Audio Computer Electronics Łukasz Pikuła znajdziesz pod adresem 41-217 Sosnowiec ul. Krakowska 18,. Dokładne współrzędne geograficzne dla tej lokalizacji to: [kopiuj]
Wysoki poziom wiedzy i kompetencji firmy, wynikający z wieloletniej działalności w branży, zapewni klientom Audio Computer Electronics Łukasz Pikuła, spełnienie oczekiwań i realizację powierzonych jej projektów.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
C
chabinka
Po rozmowie na temat uszkodzenia, z której nic nie zrozumiałam :p doszłam do wniosku że człowiek zna się na rzeczy. Na szczęście serwisant zauważył że stan mojej wiedzy o komputerach jest na poziomie dziecka i wytłumaczył wszystko "po chłopsku". Komputer został naprawiony na miejscu. Popikało, pomigało i ożył. :) Bardzo polecam. Koszt też bez zastrzeżeń.
A
J
Adam Jasny
Mila obsluga i fachowa pomoc. znalazlem ich w PFce szukając serwisu do mojego rozkladajacego sie kompa.
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.