"Gromgaz" Serwis Urządzeń Grzewczych

Junkers Neckar Vaillant Termet Beretta Buderus Ariston Saunier Duval Immergas.

Instalacja i serwis ogrzewania
ul. Naftowa 12, 41-200 Sosnowiec śląskie
poniedziałek 08:00 - 17:00
wtorek 08:00 - 17:00
środa 08:00 - 17:00
czwartek 08:00 - 17:00
piątek 08:00 - 17:00
sobota 08:00 - 13:00
niedziela Zamknięte
(99 opinii) napisz opinię

Kontakt

Telefon
(32) 360 17 73
728348082
Warszawa, ul. Bartycka 26 Paw. 29H
228911300
http://www.gromgaz.pl
Sosnowiec, ul. Naftowa 12
323601773
http://www.gromgaz.pl
Adres korespondencyjny
ul. Naftowa 12, 41-200 Sosnowiec śląskie

Informacje

O nas
SPRAWDŹ NASZĄ NAJNOWSZĄ PROMOCJĘ CENOWĄ

W ciągu 19 lat naszej działalności wykonaliśmy przeszło 165 tys. napraw i konserwacji, a specjalistyczny i masowy charakter naszych usług pozwala nam na stosowanie umiarkowanych cen. Coroczna konserwacja i przegląd termy lub kotła gazowego pozwala zapobiegać większym awariom, większemu zużyciu gazu, a co za tym idzie większym wydatkom, i co najważniejsze pozwala czuć się bezpiecznie, o czym przekonali się klienci którzy od lat z powodzeniem korzystają z naszych usług. Naszym priorytetem jest, aby punkty serwisowe w poszczególnych miastach od początku działalności miały lokalizację w jednym miejscu i nie zmieniane numery telefonów, co świadczy o stabilności naszej firmy i co nie jest bez znaczenia dla naszych klientów.

Nasze punkty:

• Bielsko Biała
ul. Głęboka 11
43-300 Bielsko Biała
tel. 33 818 90 39

• Bochnia
ul. Poniatowskiego 33
32-700 Bochnia
tel. 14 611 10 61

• Chorzów
ul. gen. Dąbrowskiego 70
41-500 Chorzów
tel. 32 241 71 27

• Częstochowa
Rynek Narutowicza 32 (Zawodzie)
42-202 Częstochowa
tel. 34 326 90 16

• Gliwice
ul. Tarnogórska 73 (róg Grottgera)
44-100 Gliwice
tel. 32 232 22 55

• Kraków
ul. Prądnicka 81
31-202 Kraków
tel. 12 416 20 25

• Lublin
ul. Lubartowska 20
20-094 Lublin
tel. 81 476 20 13

• Łódź
ul. Rzgowska 92
90-209 Łódź
tel. 42 207 11 60

• Niepołomice
Ul. Bocheńska 28
32-005 Niepołomice
tel. 12 281 26 90

• Poznań
ul. Księdza Jakuba Wujka 7
61-581 Poznań
tel. 61 832 68 12

• Sosnowiec
ul. Naftowa 12
41-200 Sosnowiec
tel. 32 360 17 73

• Tychy
ul. Jaracza 7A
43-100 Tychy
tel. 32 217 20 33

• Warszawa
ul. Bartycka 26 Paw. 29H
00-716 Warszawa
tel. 22 891 13 00

• Wieliczka
Grottgera 32
32-020 Wieliczka
tel. 12 288 08 09

• Wrocław
ul. Oleśnicka 16
50-320 Wrocław
tel. 71 393 19 73

Punkty przyjmowania zleceń są czynne w godz. 8-17, sob. 8-13. telefonyczynne w godz. 8-19, sob. 8-13.
Junkers Neckar Vaillant Termet Beretta Buderus Ariston Saunier Duval Immergas
Opis działalności
SPRAWDŹ NAJNOWSZĄ PROMOCJĘ CENOWĄ. Wykonujemy naprawy, konserwacje, analizy spalin praktycznie wszystkich term i większości kotłów C.O.montowanych w Polsce.(JUNKERS, NECKAR, VAILLANT, TERMET, BERETTA, BUDERUS, ARISTON, SAUNIER DUVAL, IMMERGAS). Można u nas zasięgnąć rady (wybór urządzeń) zlecić naprawę, konserwację, regulację, analizę spalin, a także zainstalowanie zakupionych (również u nas) urządzeń (raty). Udzielamy gwarancji. Junkers, Neckar, Vaillant, Termet, Beretta, Buderus, Ariston, Saunier Duval, Immergas.
Produkty i usługi
Piecyki łazienkowe, piecyki gazowe, serwis junkers, serwis ariston, serwis vaillant, serwis termet, serwis beretta, serwis immergas, serwis buderus, naprawa piecyków gazowych, naprawa kotłów, naprawa junkersów, ogrzewanie domu, junkers serwis, naprawa vaillant, beretta serwis, termet serwis, ariston serwis, naprawa piecyków łazienkowych, konserwacja piecyków gazowych, konserwacja piecyków łazienkowych, kraków, warszawa, chorzów, sosnowiec, łódź, bielsko biała, częstochowa, niepołomice, bochnia, wieliczka, tychy, katowice, gliwice, zabrze, jaworzno, małopolskie, łódzkie, mazowieckie, śląskie, analiza spalin, montaż piecyków gazowych, montaż kotłów gazowych, sprzedaż piecyków gazowych, sprzedaż piecyków łazienkowych, raty, termy gazowe, ogrzewanie urządzenia, serwis kotłów, naprawa kotłów gazowych, naprawa neckar, serwis neckar, konserwacja piecyków gazowych, czyszczenie piecyków gazowych, konserwacja kotłów gazowych, części zamienne junkers, części zamienne vaillant, części zamienne ariston.

Centrum serwisowe "GROMGAZ" jest specjalistycznym serwisem, zatrudniającym fachowców z wymaganymi uprawnieniami i wieloletnią praktyką, na bieżąco podnoszącymi swoje kwalifikacje poprzez kursy i szkolenia, co gwarantuje wysoki poziom usług. Nie jest to więc serwis wykonujący naprawy i konserwacje niejako "przy okazji" świadczenia innych usług hydraulicznych czy gazowych.

Promocje:

piecyki łazienkowe, piecyki gazowe, serwis junkers, serwis ariston, serwis vaillant, serwis termet, serwis beretta, serwis immergas, serwis buderus, naprawa piecyków gazowych, naprawa kotłów, naprawa junkersów, ogrzewanie domu, junkers serwis, naprawa vaillant, beretta serwis, termet serwis, ariston serwis, naprawa piecyków łazienkowych, konserwacja piecyków gazowych, konserwacja piecyków łazienkowych, kraków, warszawa, chorzów, sosnowiec, łódź, bielsko biała, częstochowa, niepołomice, bochnia.
Marki i specjalizacje
Wykonujemy naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne , konserwacje, analizy spalin praktycznie wszystkich term i większości kotłów C.O. montowanych w Polsce. (JUNKERS, VAILLANT, TERMET, NECKAR, BERETTA, ULRICH, ARISTON, SAUNIER DUVAL, IMMERGAS, BUDERUS i inne).
Certyfikaty
Junkers Neckar Vaillant Termet Beretta Buderus Ariston Saunier Duval Immergas.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:
Katowice, Dąbrowa Górnicza, Jaworzno, Mysłowice, Siemianowice Śląskie, Sosnowiec, będziński

Opinie

(99 opinii) napisz opinię
P
Paulla
Moja opinia nie będzie wyróżniała się na tle poprzedników. Serwisanci Gromgazu po prostu wiedzą co robią!
J
Jacek
Po prostu dobry serwis. Zajmowali się naszym kotłem gazowym oraz piecykiem w kuchni. Dobra robota i też cena tak jak wstępnie nam przedstawili.
G
Gobek
Naszego Junkersa wyłącznie serwisuje Gromgaz i jak do tej pory skutecznie trzymają go przy życiu :)
Q
Quba
Polecam, serwis wykonany na czas!
A
Adam
Wszystko szybko, sprawnie i profesjonalnie.Polecam!!
R
Robb
Profesjonalny i doświadczony serwis gazowy. Szybko usunięta usterka pieca. Zdecydowanie mogę polecić!
X
XXX
Dziękuję za sprawną pomoc w naprawie kotła gazowego.
T
Tomek
Pomogli nam w zakupie, zajęli się montażem i regulacją. W końcu zimy się już nie obawiamy!
A
Adam
Urządzenia gazowe wmontowane i wykonane zostały regulacje. Serwis Gromgaz na poziomie!
M
Miro
Montaż wykonany porządnie, w pełni polecam!
B
Bizo
Jako jedyni wiedzieli co dolega dla kotła gazowego w moim domu od Junkersa. Dobra cena i dokładne wykonanie zlecenia, polecam!
K
Kobi
Duże doświadczenie, bardzo dobry poziom realizacji i także fachowa pomoc przy wyborze dobrych kotłów gazowych oraz innych urządzeń tego typu.
J
Jacek
Jest dobrze, to co mają zrobić zawsze jest wykonane i po ich wizycie piecyki, czy kocioł odzyskują swoją moc sprawczą. Na ten moment nie widzę nikogo lepszego z konkurencji.
M
Moris
Dziękuję serwisantom Gromgazu za ogromne wsparcie w zakresie realizacji naprawy starego piecyka w kuchni i montażu kotła gazowego Junkers w naszym domu. Poradzili sobie bez zastrzeżeń!
Z
M
S
Zbigniew M. Sosnowiec
Bardzo polecam serwis GROMGAZ .Serwisant Oleksandr bardzo miły i widać, że profesjonalista.Rozebrał piecyk na części pierwsze, wyczyścił, wyregulował i wszystko dział jak należy. Piecyk dostał drugie życie. Zdecydowanie polecam.
H
Henryka
Polecam serwis Gromgaz. Serwisant Oleksandr sprawnie, profesjonalnie zdemontował stary piecyk gazowy w łazience i zamontował zakupiony w Gromgaz. Szybki przyjazd. Jeden dzień czekaliśmy na montaż. Super.
M
G
Mateusz G
Jest ok, działają sprawnie.
A
Ari
Dobry i sprawdzony już od lat serwis od urządzeń gazowych. Korzystam i nadal będę korzystał przy wymianie, czy konserwacji i naprawie.
H
HubertIn
Polecam i dziękuję za jak zwykle rzetelne wykonanie usługi serwisowej kotła Vaillant.
P
Z
Patryk Zalin
Dziękuję za fachową pomoc, profesjonalne wsparcie obsługi i też przybycie na czas. Woleliśmy sprawdzić kocioł przed sezonem grzewczym i się nie pomyliliśmy bo było parę części do wymiany oraz konserwacji. Polecam Gromgaz!
J
Jenik
Szybko, sprawnie, wszystko działa. Kilka razy błyskawiczna nam pomogli z piecykiem gazowy. Gorąco polecam!
N
Norbert
Jest w porządku, dobrze się z nimi współpracuje!
G
Gredi
Szybko i sprawnie zdiagnozowana usterka + wyczyszczenie piecyka marki Junkers. Ponownie śmiga, że aż miło!
Ł
K
Łukasz Klecki
Rzetelni w obsłudze kotłów gazowych, dzięki nim nasz Junkers nie zawodzi podczas sezonów grzewczych.
M
Midek
Fachowa pomoc i szybka naprawa. Do tego krótki termin oczekiwania!
P
Pin
Serwis wykonany w tym samym dniu w którym wykonałem telefon. Serwisant miał ze sobą części zamienne, więc usługa nie trwała zbyt długo. Usługa wykonana czysto i w ustalonej cenie. Polecam
M
Mariuszewski
Tak powinny działać serwisy jeśli chodzi o urządzenia gazowe. Już nie raz ratowali nas przy piecyku, czy kotle gazowym. Przed sezonem są i odpowiednio go przygotowują, więc pomimo kolejnych lat drogie usterki nas omijają.
K
Karolinaa
Padł mi piecyk, potrzebowałem szybkiej pomocy ponieważ trzeba było przygotować obiad dla dzieci i wiele innych posiłków (bo mamy małe dzieci). Serwisanci z Gromgazu byli szybko, cena dobra i w końcu działa. Dziękuję Panowie!!
A
Alicja
W porządeczku :)
S
K
Sebastian K.
Zasłużone 5/5!
N
Norbert
Bardzo fachowo!
J
Juras
Jak potrzeba kogoś w zakresie naprawy kotła gazowego, piecyka czy ich montażu to zdecydowanie polecam bo realizują zlecenia na wysokim poziomie i na koniec zawsze wszystko jest jeszcze dokładnie sprawdzone.
K
Kobi
Jak zwykle dokładnie wykonana usługa montażu.
D
Dawid
Szybki przyjazd i naprawa kotła w godzinach popołudniowych. Dziękuję bardzo!!
P
Paweł
Popieram opinie poprzedników, ponieważ wiem jak dobrze wykonują swoją robotę od lat. Przede wszystkim uczciwi, dokładni i też mają konkretne ceny więc wiem czego mogę się spodziewać już wcześniej po wykonaniu diagnozy usterki. Polecam!!
S
Z
B
Sebastian z Będzina
Profesjonalnie i szybko . Naprawdę polecam serwis GROMGAZ. Pracują tam fachowcy a nie przysłowiowi panowie " Zenki" bez urazy dla imienia ale to tacy którzy patrzą tylko żeby pieniądze wyciągnąć od klienta i nic nie zrobić a nawet jeszcze bardziej popsuć. POLECAM GROMGAZ, jak macie problem nie zastanawiajcie się .
H
Hubert
Dobrze i szybko :) Serwis Gromgaz od lat robi to co powinien i na koniec wychodzi to jak zwykle skutecznie.
G
Grzegorz
Tak jak być powinno. Dobra cena , szybka obsługa i profesjonalne podejście od klienta wraz z trzymaniem się ustalonych terminów!
D
Damian
Rzetelnie i bardzo profesjonalnie, dziękuję za pomoc i oczywiście jak zwykle dotrzymany termin do serwisu kotła Junkers.
H
Hodek
Jak zwykle, czyli bardzo dobrze wykonany serwis. Mam nadzieję, że w Waszym przypadku również efekt końcowy naprawy, czy też wykonania konserwacji będzie zadowalający
P
Piter
Gromgaz zdecydowanie polecam i nie wydaje mi się abym mógł obok nich postawić inny serwis z okolic. Terminowi, rzetelni i w dobrej cenie!
K
Kamil
Jak zwykle nie zawodzą zarówno w przypadku dotrzymywania terminów serwisów, ale też jakości bo jak już coś zrobią to ten sam kłopot i usterka nie powracają.
A
Ariusz
Bardzo dobry serwisant był u nas na czyszczeniu kotła gazowego oraz przeprowadzeniu ogólnej konserwacji. Zawsze miło, fachowo i w dobrej cenie, nigdy jakoś negatywnie zaskoczeni po ich pracy nie byliśmy także polecam i to nawet na dłuższą współpracę.
P
Pawlo
Tak jak powinno być - fachowo oraz uczciwe.
F
Filip
Dziękuję za szybki i dobrze przeprowadzony montaż piecyka gazowego. Jednak dobre opinie o tym serwisie się potwierdzimy również u mnie
P
Patryk
Bardzo dobra firma w zakresie serwisów urządzeń gazowych. Zawsze na czas i nie ściągają z klienta ostatniej złotówki :)
D
Dominika
Dziękuję za pomoc z niesprawnym piecykiem kuchennym. Teraz działają w końcu wszystkie palniki!
G
Gober
Działają tak jak powinni, czyli szybko i uczciwie bo są w stanie również pokazać części które zostały wymienione i również doradzić jak odpowiednie używać danego urządzenia gazowego aby wyróżniał się jak najniższą awaryjnością.
R
S
Robert Sz.
Tak powinien działać serwis od urządzeń gazowych. Szybki przyjazd serwisantów już ze wszystkimi narzędziami i częściami wymiennymi, wiec znalezienie problemu i naprawa trwały dosłownie chwilę.
J
Jol
Niezła cena za usługę i szybki przyjazd serwisantów którzy zajęli się montażem termy
P
Piotros
W porządeczku, czekać długo nie trzeba było. Wymiana jednej części oraz czyszczenie kotła i chodzi znów równo i grzeje!
R
Robi
Jestem zadowolony z usług świadczonych przez Gromgaz. Rzetelna obsługa, dobre ceny i do tego jak obiecują, że będą o 15:00 to wtedy też są i nie trzeba wyczekiwać na Nich w oknie, polecam
T
Tymek
Jak zawsze, czyli w pełni poprawnie
D
S
Dariusz Sz.
Jak zawsze na miejscu i gotowi do przeprowadzenia serwisu. Ode mnie zasłużone już 5 za przeprowadzenie już chyba trzech w pełni poprawnych serwisów.
I
Imek
Szybki telefon, serwisant był w niespełna godzinkę u mnie i zajął się montażem kupionego w Gromgaz piecyka. Wszystko działa poprawnie, pozdrawiam i dziękuję za dotrzymanie obietnicy.
P
Paweł
Pełen profesjonalizm za który na pewno warto polecić Gromgaz, zadzwoniłem rano z problemem niedziałającego piecyka i godzinę później był już u mnie serwisant. Naprawa zrobiona dobrze i w cenie na jaką się wcześniej zgodziłem
P
Potek
Bardzo szybka i fachowa naprawa . Polecam Gromgaz za podejście i za to, że nie wymigują się jak coś im nie wychodzi bo potrafią do końca poprawnie przeprowadzić serwis zgodnie z umową
K
Kodi
Piecyk łazienkowy wymagał całkowitej wymiany, kupiliśmy w Gromgaz nowy model i od razu wzięliśmy montaż. Wykonany kolejnego dnia bez większych problemów i niezłej cenie. Ode mnie duży plus!
S
Sabin
Tak powinien działać każdy serwis, czyli szybko, skutecznie i bez zawyżania ceny w przypadku zakupu części oraz pracy serwisantów.
P
Przemysław
Dziękuję za przeprowadzony montaż piecyka gazowego w kuchni po przystępnej cenie :)
P
Patryk
Firma z wieloletnim niedoświadczeniem, godni zaufania i bardzo sprawnie działający. Jestem zaskoczony, że udało się wstawić kocioł gazowy tego samego dnia którego zadzwoniłem. Polecam chodzi jak najbardziej poprawnie :)
J
Jarek
100% Profesjonalnie , Polecam wszystkim serwis od Gromgazu jak i ich pomoc w wyborze odpowiedniego sprzętu.
D
Dominika
Polecam, jestem bardzo zadowolona, szybko i przede wszystkim dobrze wykonana naprawa kotła gazowego. Polecam i dziękuje serwisantom Gromagazu!
K
Kolins
Serwis pieca gazowego przebieg poprawnie, szybko i w pełni profesjonalnie. Jestem bardzo zadowolony z usługi, z czysty sumieniem polecam bo serwisanci Gromgazu naprawdę tutaj wyróżniają się podejściem do klienta oraz jakością przeprowadzanych prac.
A
Aneta
Szybko, dobrze i w niezawyżonej cenie. W końcu trafiłam na uczciwy i dokładny serwis
K
Kubik
Firma zasługująca na najwyższą ocenę! Specjalista po zgłoszeniu usterki przybył tego samego dnia, po wspólnie ustalonej godzinie. Problem został zdiagnozowany dosłownie w chwilę. Po kilkunastu minutach miałem sprawny piecyk gazowych.
M
Mariuszz
Parę razy korzystałem już z usług Gromgazu. Ostatni serwis pieca przebieg, sprawnie i na pełnej dokładności (z dodatkowym wyczyszczeniem). Jestem bardzo zadowolony z usługi :)
G
Grzegorz
Solidna firma, dobry kontakt i chłopaki znają się na dobrej robocie przy urządzeniach gazowych. Jak najbardziej można ich polecić!
R
Rafał
Nie mogliśmy w poniedziałek odpalić kotła gazowego, dlatego zdecydowaliśmy się skontaktować z Gromgaz. Obsługa telefoniczna profesjonalna i na odpowiednim poziomie. Serwisant był na czas, w samochodzie miał wszystko co mogło być mu potrzebne i zajął się naprawą. Dziś już wszystko jest ok i oby tak pozostało przez cały okres grzewczy :)
S
Szymon
Obsługa na poziomie, serwisant konkretny i profesjonalny w swojej pracy. Tego właśnie oczekiwałem i się nie zawiodłem
M
Mirecki
Wysoki poziom obsługi telefonicznej, serwisant był rano przed wyjściem do pracy (za co jestem im bardzo wdzięczny) i terma w łazience w końcu została zrobiona.
J
Juri
Daję 5 gwiazdek za terminowość i dobrze wykonane podłączenie kotła i regulację.
A
N
Adam Nowecki
Nie miałem jeszcze nieprzyjemnych sytuacji z Gromgaz. Zawsze przyjeżdżający serwisanci starają się być jak najbardziej na czas oraz robią dobrze swoją robotę.
R
Romek
Dobra cena za piecyk gazowy i montaż wykonany w terminie ( dnia 2018-07-12), polecam
D
Dariusz
Porządnie wykonany serwis bez pracownika Gromgazu (znający się na rzeczy, więc długo nad diagnozowanie problemu nie siedział). Duży plus :)
M
Marek
Szeroki zakres działań w zakresie urządzeń gazowych, serwisanci to fachowcy z dużym doświadczeniem także nie obawiałem się pozostawienia im całej realizacji montażu kotła i miałem rację. Polecam!
M
Michał
Montaż urządzeń gazowych wykonany przez dobrych fachowców, którzy poradzili sobie z każdym problemem (czy to odpowiednim ustawieniem, czy też poprowadzeniem instalacji). Dlatego daję 5 gwiazdek
R
Raczek
Piecyk gazowy w łazience zamontowany poprawnie i również ustawiony tak aby grzał. Mija drugi miesiąc od wymiany i wszystko działa. Wydaje mi się, ze to odpowiedni moment na wystawienie dobrej opinii także polecam Gromgaz!
T
Torii
Porządna i uczciwa robota, polecam Gromgaz
P
Piotr
Serwis kotła Junkers po sezonie grzewczym wykonany dobrze i dzięki Gromgaz znów udało nam się uniknąć dużych i kosztownych napraw/wymian
E
Emczi
Obsługa na 5! Bez ich sprawnej pomocy w piątek po południu, nie mógłbym korzystać z piecyka przez cały długi weekend majowy.
M
Molek
Wszystko w porządku! Cały proces naprawy i konserwacji wykonany został poprawny. Jeszcze się na nich nie zawiodłem
Ł
Łukasz
Podsumowując czas realizacji, kontakt z obsługą i serwisantem oraz dobrze wykonana wymianę części przy palniku mogę tylko polecić Gromgaz osbom potrzebującym pomocy przy urządzeniach gazowych w Sosnowcu
M
M
Maciej Makuszczyk
Szybki przyjazd, sprawna diagnoza i naprawa ( w ok 40 min.). Jestem jak najbardziej zadowolony.:)
R
Rafał
Dobre ceny i co najważniejsze przy urządzeniach gazowych sprawnie działająca obsługa.
J
Julia
Montaż piecyka gazowego został wykonany porządnie i wstawiony w miejscu, którym chciałam (ze względu na planowaną zabudowę). Pozdrawiam.!
T
Tomasz
Pierwszy raz skorzystałem z ich usług podczas okresu grzewczego z polecenia znajomych, gdy nagle kocioł wygasł i nie mogliśmy go odpalić (trzeba było coś poprawić przy palniku). Poradzili sobie z tym w niecałą godzinkę i za to daje 5.!
J
M
Jarek M.
Profesjonalnie, uczciwie i szybko. Jestem zadowolony i śmiało Polecam serwis Gromgaz w Sosnowcu.
M
Marianna
Dziękuję za sprawny montaż i ustawienie piecyka gazowego oraz termy. :)
P
K
Piotr Kulesza
Nie muszę już chyba wypowiadać się wyczerpująco pozytywnie o Gromgaz, bo widzę, że opinie na ich temat są bardzo pozytywne i w moim przypadku również jest tak samo. Jednym słowem warto.
O
Olek
Bardzo dobrze dobrani fachowcy. Wiedzą co i jak należy zrobić przy urządzeniach gazowych.
J
Jolek
Dla mnie numer jeden wśród firm serwisowych od urządzeń gazowych w okolicy. Zawsze na czas, w dobrej cenie (również jeżeli chodzi o części) i radzą sobie z każdą usterką.
P
PawełNorweski
Można liczyć na ich pomoc w wyborze odpowiedniego kotła, montażu oraz serwisu. Nie mam zastrzeżeń do kontaktu oraz jakości ich pracy. Warto.
D
Dariusz
Wszystko w najlepszym porządku. Serwisant przyjechał, wymienił części i przeczyścił kocioł. Zostawił na koniec porządek a Junkers znowu chodzi jak powinien.
K
Krzysiek
Serwisanci z Gromgazu zajmowali sie u mnie montażem oraz regulacją nowego kotła gazowego Vaillantu. Zrobili to naprawdę profesjonalnie. Wszystkie elementy instalacji zostały poprowadzone równo i dobrze zamontowane. Kocioł ustawili również według naszych zaleceń, a co do działania jest na ten moment wszystko OK.
P
PatrykCzerski
W przypadku piecyka gazowego wszystko poszło naprawde dobrze. Serwisant był na czas i od razu udało mu się odkryć w czym tkwi problem. Części do wymiany miał ze sobą więc za jednym zamachem udało się załatwić ten problem w dobrej cenie.
K
KamilSzamczyk
Rzetelna i fachowa firma. Serwisanci przyjeżdżają na czas i zawsze z całym osprzętem dzięki czemu naprawa nie trwa długo a kocioł od ostatniego serwisu przez 3 sezony chodzi bez zarzutów.
G
Grzesiek
Jestem bardzo zadowolony z naprawy kotła gazowego przez Gromgaz. Panowie byli według wcześniej ustalonego terminu. 2 godzinki i po robocie. Co do ceny nie mogę narzekać, bo u innych za podobną usługę płaciliśmy dużo więcej. Uczciwi i fachowi. Polecam.
M
Marios
W dniu 17.03.2015. korzystałem z usług serwisu w Sosnowcu (usterka piecyka Termet). Naprawa wykonana fachowo, szybko, bez naciągania na koszty, wszystko działa. Wystawienie protokołu serwisowego oraz potwierdzenie zapłaty za usługę. Polecam!!!